%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com
İbiza

İbiza

Kendi mürettebatlı yat kiralama ile İbiza'yı lüks bir şekilde keşfedin.

Ibiza, pek çok kişi tarafından Avrupa'nın yaz partisi başkenti olarak bilinir, ancak şaşırtıcı Ibiza'da kulüp ve gece hayatından çok daha fazlası vardır. Balearikler'in dört ana adası arasında üçüncü en büyük ada olan Ibiza'nın şöhreti hem Mallorca hem de Menorca'yı kapsıyor. Ada, Akdeniz’in en göz kamaştırıcı doğal güzelliğinden bazılarını, 80’in üzerinde bozulmamış plajları ve Benirras Körfezi’nde "God's Finger" gibi ABD Dünya Mirası Alanları da dahil olmak üzere küçük koylarla dolu 200 km'lik sahil şeridine sahip olan bir tekne kiralama hizmeti sunmaktadır.

Yat gezisinde İspanya Ibiza'yı deneyimleyin

Çarpıcı doğal güzelliği, çekici yaşam tarzı ve renkli kültürü Ibiza'yı lüks yat kiralama için mükemmel bir yer haline getirmektedir. Komşu Formentera adası ile birleşen Ibiza (sizi formentera'daki yat kiralamalarına götürür) “çam ağaçları adaları” anlamına gelen “Pitiusas” adaları oluşturur, birlikte unutulmaz yazlar için mükemmel bir gün batırılmış aktiviteler ve cazibe merkezleri sunarlar.

Gündüzleri beyaz plajlara, koylara ve kalelere sahip adalar boyunca sıcak turkuaz Akdeniz sularında gezebilir, geceleri Ibiza'nın dünya standartlarındaki marinalarından birine demirleyebilir veya eteklerinde daha tenha ve özel koylarda demirleyebilirsiniz. ada

Adanın ana şehri İbiza, diğer iki büyük şehir ise Santa Eulària des Riu ve batı kıyısında yer alan Sant Antoni de Portmany'dir ve muhteşem gün batımı ile ünlüdür. Adadaki yaşam başkentin merkezinde, büyülü Dalt Vila - Upper Town ile ünlü Ibiza Town, başkentin eski kent merkezinin geri kalanına bakan çarpıcı 16. Yüzyıl kalesi ile ünlüdür.

Ibiza'ya hizmet veren beş marinadan biri ünlü ve en prestijli Marina Ibiza. Bu lüks marina en gelişmiş teknik ve denizcilik hizmetlerini sunar. Tipik müşteri bir dizi mega yat, sizi bulunduğunuz yerde olduğundan şüphe duymadan bırakıyor. Su üzerinde, süper yatların arasında, dünyaca ünlü ve zengin, dünyaca ünlü Dinner Cabaret Club Lio'yu bulacaksınız. Çok sayıda butik / ques ve kaldırım kafesinin yanı sıra popüler restoranlar ve popüler barlar vardır.

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.