%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Göcek Yat Kiralama

Göcek, bölgede yat turizmine hizmet eden altı önemli marinaya ev sahipliği yapmaktadır. Yani bir mavi tur için mükemmel bir başlangıç noktası. Kasabanın önemli bir özelliği, geniş ve tenha bir koyda bulunan adaları ve koyları barındırmasıdır. Konumu nedeniyle doğal olarak yat turizmi için yüksek bir potansiyele sahip.

Göcek, Türk Rivierası’nda, Fethiye Körfezi'nin başında, Dalaman Uluslararası Havaalanı'na sadece 22 km uzaklıkta yer alan doğal bir limandır. Toros Dağları'nın ormanlık etekleri ile korunan bu güzel körfezin çok sayıda adasına ve korunaklı koylarına bakmaktadır.

Göcek, çok katlı binalara izin verilmeyen bir Özel Çevre Koruma Bölgesi olduğundan, tesisler şehir merkezinde ve çevresinde bulunan iki katlı oteller, moteller, apart oteller ve pansiyonlardan oluşuyor. Bir turizm merkezinde beklenen tüm altyapı, kapasite ve alanlara sahip olan Göcek, diğer turizm alanlarına göre çok daha huzurlu ve sakin bir yerleşim yeri olarak biliniyor.

Ana cadde boyunca sahile doğru yürürken, sade, sessiz restoranlar, balık restoranları, kafeler ve barlar göreceksiniz. Ancak, renkli çiçeklerle çevrili harika yeşil bahçelerde saklanan restoran ve barları görmek için iç kısımda biraz yürümelisiniz. Normalde alışık olmadığınız yüksek oksijen seviyesi ve çiçek kokuları ile atmosferi baş döndürücü bulacaksınız.

Göcek'ten Fethiye, Kekova, Marmaris ve Bodrum'a yelken açmak mümkündür. Ayrıca 2019 yılından bu yana, Göcek kalkışlı mavi tur güzergahı ile Yunan adalarını ziyaret etmenizi sağlayan uluslararası bir gümrük hizmet vermektedir.

Planlamaya Başla
Yat kiralamak mı istiyorsunuz?
Profesyonel kiralama desteğini kolayca almak için bir talep gönderin.

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.