%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Fethiye Yat Kiralama

Fethiye, mavi tur için harika bir kalkış ve varış noktasıdır. Çevresinde tüm bölgenin en güzel mağaralarını ve koylarını bulmak mümkündür ve bu nedenle Fethiye kesinlikle yat turu için mükemmel bir seçenektir. Körfezden hangi yöne giderseniz gidin, yerel olarak yapılacak ve görülecek çok şey bulunmaktadır.

Sahil kenti Fethiye, Dalaman Havalimanı'na arabayla yarım saatlik mesafededir. Fethiye bölgesinden yat kiralamanın avantajları, Dalaman Havalimanı'ndan kısa süreli transfer imkanı ile başlar. Türkiye'nin güneybatısında tanınmış bir turizm merkezidir ve çok sayıda bar, restoran ve birçok farklı gündüz/gece eğlence mekanı bulundurmaktadır. Fethiye, tarihte bir dizi heyecan verici arkeolojik alanla ve yüzyıllar boyunca inşa edilmiş katmanlı kültürüyle yer etmiştir. Şehir, tamamı modern imkanlara sahip üç marinaya sahiptir.

2007'de Times ve The Guardian tarafından dünyanın en iyi turizm merkezi olarak seçilen “Ölüdeniz”, “Mavi Lagün” olarak bilinen kirlenmemiş bir cennet; gizli cennet “Kelebekler Vadisi”, 1923’te gerçekleşen Türkiye ile Yunanistan arasındaki nüfus mübadelesinden sonra terk edilmiş eski bir Rum köyü olan “Kayaköy”; ziyaret edilmeyi bekleyen şehre yakın noktalardan bazıları. Buradan Kekova'ya, Marmaris ve Bodrum'a yelken açmanız mümkün.

Planlamaya Başla
Yat kiralamak mı istiyorsunuz?
Profesyonel kiralama desteğini kolayca almak için bir talep gönderin.

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.