%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Bodrum Yat Kiralama

Bodrum, yat turlarında en çok tercih edilen kalkış noktalarından biridir. Türkiye’nin güneybatısında bir yarımadada yer alıp batıda Ege Denizi’ne doğru uzanan Bodrum, açık denizlere çıkmadan şehrin yakınlarında görmeye değer küçük köyler, mesire yerleri, kalabalıktan uzak olacağınız sakin koylar ve plajlara ev sahipliği yapmaktadır. Gök mavi suları ve muhteşem gün batımlarıyla Bodrum, adeta bir mücevher konumundadır. Kesinlikle yerel lezzetleri tatmalı, kültürel etkinliklerde yer almalı, Halikarnas Mozolesi’nin taşlarından inşa edilmiş meşhur Bodrum Kalesi’nin önünde yer alan liman bölgesini ziyaret etmelisiniz. Tüm bunlara ek olarak Bodrum; marinaları, dünya çapında ünlü restoranları ve gece hayatıyla meşhurdur.

Bodrum Ege kıyıları, On İki Ada ve Kiklad Adaları’na seyahat etmek için en iyi başlangıç noktasıdır. Güneyde Gökova ve Hisarönü Körfezi, Avrupa’da yer alan en iyi seyir rotalarından biri olarak kabul edilmektedir. Bol güneşli ve masmavi açık havası, berrak suları, uygun demirleme alanları ve misafirperver halkıyla bu kıyılar size bol seçenek sunuyor. Doğal güzellikleri ve sahil kasabalarıyla öne çıkan çok sayıda kirletilmemiş, yapısı korunmuş bölgeler mevcut.

Sezon ilkbaharda başlayarak Ekim sonuna kadar sürüyor. Bu dönemde Bodrum-Milas Havaalanı’ndan Türkiye ve Avrupa’nın çoğu bölgesine uçuşlarınızı planlayabilirsiniz. Ayrıca yazın Kos Adası ve Bodrum arasında hizmet veren feribot seçenekleri mevcut.

Planlamaya Başla
Yat kiralamak mı istiyorsunuz?
Profesyonel kiralama desteğini kolayca almak için bir talep gönderin.

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.