%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Yunanistan Yat Kiralama

Yunanistan'ın yaklaşık 6.000 adası bulunmaktadır ve bunlardan sadece 227'sinde yerleşim vardır, bu nedenle mavi turunuzda nereye gideceğinizi seçerken keşfedeceğiniz çok şey bulunmaktadır. Yunan denizlerinde en güzel berrak sular, heyecan verici mağaralar ve adacıklar, rahatça uzanabileceğiniz plajları bulabilirsiniz.

Kiklad adalarındaki Mikonos veya İyon Denizi'ndeki Kefalonia ve Sporades'teki Skiathos gibi farklı ada gruplarında birkaç yat iskelesi bulunmaktadır. Bununla birlikte, en büyük ve en popüler iskele, Yunan anakarasında yer alan antik başkenti Atina'dadır. Atina birçok gezinin başlangıç noktasıdır ve genellikle beş alandan birini kapsarlar, bu alanlar:

Ünlü Kikladlar, güzelliği ve ününün yanında Temmuz ve Ağustos aylarında olumsuz hava koşullarından en çok etkilenen seçenektir.

Korint Kanalı'ndan ulaşılan ormanlık İyonya.

Sporades, Temmuz ve Ağustos aylarında daha rüzgarlı olan Kiklad Adaları için mükemmel bir alternatiftir, burada birçok sakin beyaz plajlar ve son derece berrak suları bulacaksınız.

Argo Saronic Yarımadası, yerel kültürle dolup taşan bu muhteşem konum, halk dansları, ünlü kalamar salatalarını barındıran deniz ürünleri restoranları, araç trafiğinden uzak, sadece bisiklet ve eşeklerle ulaşım imkanını sunmaktadır.

Son olarak, Kos Adası veya Türkiye'de yolculuğunuzu başlatmak ve bitirmek için daha iyi bir seçenek olan On İki Adalara sahipsiniz.

Planlamaya Başla
Yat kiralamak mı istiyorsunuz?
Profesyonel kiralama desteğini kolayca almak için bir talep gönderin.

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.