%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Böl - Böl Gulet kiralama rotası

7 Gece / 8 Gün
Başlangıç / Bitiş: Split / Split
Tur Süresi: 7 Gece / 8 Gün
Seyir Bölgesi: Hırvatistan
Toplam seyir
Calculating... Miles
Calculating Saat
Gün 1
Split

Split, Adriyatik kıyı şeridindeki en büyük şehirdir. Denize bir çıkıntı gibi yapışan şehir, Adriyatik'in berrak suları ile üç taraftan çevrilidir. Dünyaca ünlü Stari Grad'a ev sahipliği yapan eski şehir, Split, hayal edebileceğiniz her lüksü barındırıyor. Basit yöresel restoranlardan, Michelin yıldızlı restoranlara jet ayarlı restoranlara. Gece kulüplerinden su macera parklarına. Burası, kaybolacak kadar büyük ve bundan zevk alacak kadar küçük bir şehir.

Milna

Milna, Brac Adasının batı kıyısında bir kasabadır. Bu kasaba, sığ bir su bölgesinde oturuyor ve limanını yarımadanın en korunaklı bölgesine yerleştiriyor. Milna, orta çağdaki Venedik filoları ve 19. yüzyıldaki Rus filoları için stratejik bir yerdi. Aynı zamanda 1991'deki bağımsızlık savaşı sırasında soyulmuş tek ada şehridir.

Günün Turu
1 Miles
0:15 Saat
Gün 2
Bol

Bol, Split Adasındaki en eski şehirdir ve Ztalni Rat plajı dünyaca ünlüdür ve Hırvatistan'daki en iyi bilinen ve en güzel plajdır. Bol her zaman mevsimde dolu.

Jelsa

Hvar Adası, heyecan ve harika zamanlarla tanınıyor, ziyaret etmek için heyecan verici yerlerden biri, kuzey sahilinin merkezindeki bir koyda bulunan Jelsa şehri. 19. yüzyıla kadar, Hvar Adası çok miktarda şarap, tuzlu balık ve zeytinyağı sağladı ve Jelsa, Adriyatik'teki birçok filonun başlıca deniz limanı ve başlangıç ​​noktasıydı. Jesla, adaların en güzel şehirlerinden biridir ve ziyaretçilere mükemmel yerel mutfak, kültür ve deneyim sunmaya devam ediyor.

Günün Turu
19 Miles
2:00 Saat
Gün 3
Lovište

Lovište, Pelješac yarımAdasının ucunda tenha ve izole bir şehirdi. Bir yol açıldığında, kasaba gelişti ve şimdi sessiz yaşam arayanlar için popüler bir yer. Ada, daha ılık denizlerin ve daha uzun güneşli günlerin eşleşmesi ve tadını çıkarmak için mükemmel bir nokta sunar. Bu kasaba gibi bir spa, yani sessiz ve dinlendirici.

Kobaš Bay

Pelješac, Hırvatistan'ın en büyük ikinci yarımAdasıdır ve Dalmaçya kıyı şeridinde yer almaktadır. Pelješac, Lovišta Burnu'na kadar uzanan Ston'dan başlıyor ve 65 km uzunluğunda. Pelješac dört belediye bölgesinden oluşur, bunlar batı kesiminde Orebić, kuzeybatıda Trpanj, merkezde Janjina ve doğuda Ston'dur. Ston'un sur duvarları, Avrupa'nın ikinci en uzun surlarıdır ve Ragusa Cumhuriyeti tarafından yaptırılmıştır. Ston ayrıca dünyanın en eski tuz uçaklarını da içerir. Hırvatistan'ın bu bölümü tarımda bol miktarda bulunur; tüm yarımada boyunca uzanan üzüm bağları ve zeytinlikler vardır. Yerel mutfağı yerken, bol miktarda istiridye (Ston Oyster çiftliklerinde yetiştirilir), incir ve dünyadaki en iyi zeytinyağının hepsi şaşırtıcı yerel şarabı ile yıkanır.Liman yapılacak en iyi yerlerden biri Kobaš koyunun yat limanında.

Günün Turu
59 Miles
6:00 Saat
Gün 4
Mljet Island

Hırvatistan'a giderken Mjet'i demirlemelisiniz. Berrak kumlu plajlarda çevreleyen bitki örtüsü ile kalın en yeşil adadır. Bu adayı çevreleyen deniz yaşamı, yüzeyini örten yapraklar kadar bol miktarda bulunur. Bu adanın sakinleri zeytinleri, keçi peyniri ve kırmızı ve beyaz şarapları ile ünlüdür. Bu adanın kuzey tarafı, dünyaca ünlü Mljet Ulusal Parkı'na ev sahipliği yapmaktadır.

Günün Turu
19 Miles
2:00 Saat
Gün 5
Korčula Island

Korčula, İpek Yolu boyunca Çin'e uzanan ünlü kaşif Marco Polo'nun doğduğu adadır. Korčula Adası eski bir Hellen kolonisine dayanıyor, bu yüzden tarihi 2500 yıldan fazla. Ada, Dalmaçya kıyılarında bulunur ve sık sık vapurlarla ana karaya bağlanır. Korčula, kültürel mirası ve birçok ünlü sanatçının doğum yeri ile ünlüdür. Korčula'daki (uygun olarak Korčula olarak adlandırılan) kasaba, en lezzetli yerel mutfağı gizleyen muhteşem bir kırmızı tavan çizgisine sahiptir. Çukarin, Rožata ve Klašun gibi yerel tatlılar, taze avlanan yengeçler, kasarlar ve açılı balıklardan oluşan klasik bir deniz mahsulü yemeğinin ardından iyi geçecektir. Yerel şarap da istisnaidir ve Plavac, Pošip ve Rukatac gibi isimler içerir. Adayı gezmek istersen Badija'yı bulacaksın,Fransiskan manastırına ev sahipliği yapan küçük bir adacık. Bölgeyi çevreleyen birçok küçük adacık vardır, bu yüzden daha çok keşif yapan ziyaretçi için burası eğlenmek için harika bir yer.

Günün Turu
37 Miles
3:45 Saat
Gün 6
Stari Grad

Stari Grad, Hvar Adası'nın kuzey kıyısında yer almaktadır. Burası Adriyatik’in ilk yerleşik ada şehriydi ve aslında BİT’in 3.500 yıl öncesine kadar uzanan Neolitik yerleşim bölgeleriyle Avrupa'nın en eski şehirlerinden biriydi. Aslen eski Yunan yerleşimciler tarafından Faros olarak adlandırılan Stari Grad (Eski Şehir), artık kültürden fazlasını arayan ziyaretçileri büyüleyen, gelişmekte olan UNESCO Dünya Kültür Mirası Bölgesi. Stari Grad, eski kasaba meyhanelerinde muhteşem yerel lezzetler ve yüzyıllar boyunca ziyaretçiler tarafından izlenen manzaraların tadını çıkarırken yerel şarabı yudumlamak için çok hoş ve hoş yerler sunar.

Günün Turu
17 Miles
1:45 Saat
Gün 7
Šolta Island

Eğer Split şehri yakınındaysanız, o zaman Šolta Adası'nı ziyaret etmek zorundasınız, bu güzel ada Split sahilinin 9 deniz mili uzağında. Šolta sadece 19 kilometre uzunluğunda ve çok sayıda yerel tekneyi ve ziyaret teknesini destekleyen 24 koy var. Bu olağanüstü yeri ziyaret ederken, daha canlı koyları, koyları ve plajları bulacağınız güney katlarını deneyin. Açıkçası, Šolta'yı ziyaret ederken yerel lezzetlerin tadına bakmak zorundasınız.

Günün Turu
24 Miles
2:30 Saat
Gün 8
Split

Kiralık tatilin sonunda ve doyurucu bir kahvaltının ardından konuklar, denizde geçirdikleri zamanın harikası hatıralarıyla, kiralık yatlarını terk ederler. Keşfe çıkma şansı olmadan Split'ten ayrıldıysanız, yat kiralama sözleşmenizin bitiminden sonra mutlaka zaman ayırmalısınız.

Günün Turu
14 Miles
1:30 Saat

Bu rota için bir gulet yatı kiralamak ister misiniz?

Aşağıdaki düğmeleri kullanarak talep gönderin ve mükemmel bir tatil için en iyi teklifi alın.

+90 252 316 9616

Mon - Fri: 9am - 20pm | Sat - Sun: 9am - 14pm

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Böl - Böl