%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Marmaris - Fethiye - Marmaris Gulet kiralama rotası

7 Gece / 8 Gün
Başlangıç / Bitiş: Marmaris / Marmaris
Tur Süresi: 7 Gece / 8 Gün
Seyir Bölgesi: Türkiye
Toplam seyir
Calculating... Miles
Calculating Saat
Gün 1
Marmaris

Öğleden sonra öğleden sonra yatınıza ulaştıktan ve yelken açmaya hazır olduktan sonra, Marmaris kentinin ve sunduğu her şeyin tadını çıkarmak için sadece bir gün ayırın. Şehir her zaman meşgul, gece ve gündüz ve çeşitli mutfak ve etkinlik seçeneklerine geniş bir erişim hakkınız var. Bu aynı zamanda yelken açmadan önce istediğiniz herhangi bir ekstra ürünü stoklama zamanıdır. Marmaris'in size sunacakları bir çok şey var, ancak teknede yemek yerken, birçok kişi için harika olan özel şef servisinin tadını çıkarmayı ve hareketli şehri ve limanı canlı izlemeyi düşünebilirsiniz.

Gün 2
Ekincik (Dalyan)

Marmaris ile Dalyan arasında muhteşem Ekincik Koyu bulunur. Bu koyda en güzel olanı küçük İztuzu Plajı. Deniz kaplumbağası için bir yuvalama alanı olduğundan İztuzu Plajı geceleri kapalıdır, aksi takdirde gün boyunca kaygısız bir çakıl ve kum plajı ortamı sağlar, günümüzde sadece birkaç yat yan yana demirlenir. Plajın hemen ardından Dalyan Deltası'nı bulacaksınız ve bu Likya mezarları ve harap olmuş antik Kaunos kenti ile keşfedilmeyi hayal ediyor. Daha aktif bir soluklanma tercih ederseniz, Ekincik koyunda sunulan su sporlarından bazılarına binin. Yeterli olması gereken bu üç faaliyetin yanı sıra, Delta'nın batı kıyıları boyunca size yemek yiyecek arayan bir yaban domuzu bulma şansı verecek kısa bir yürüyüş de var.

Günün Turu
16 Miles
1:45 Saat
Gün 3
Tersane Island

Fthiye Körfezi'ndeki en büyük ada Tersane Adası olarak da bilinir. Bu koy, Osmanlı donanması tarafından kullanılan 100 metre derinliğinde bir kanala, yani tersane Adasına sahiptir. Körfez bölgesinde pek çok koy vardır ve doğuya doğru Yaz Limanı uzanmaktadır. Körfezin batı cephesi, yılların çoğunda hakim olan sert rüzgarlardan dolayı pek kullanılmaz. Yakınlarda Telandria adında eski yıkık bir kasaba var ve bacaklarınızı uzatmak istiyorsanız burası harika bir yer.

Cleopatra`s Bath

Hvar yakınındaki sahil boyunca yelken açarken daha küçük bir ada var, burası Šćedro Adası ve Manastir Koyu'na demirleyebileceksiniz. Koya, sadece körfeze bakan bulunan terk edilmiş manastırın adı verilmiştir, terk edilinceye kadar sürekli korsanlar tarafından yağmalanmıştır. Ve mahvetmek için ayrıldı. Šćedro Adası bir krater gölünün yanı sıra bazı güzel parkurlara ev sahipliği yapmaktadır. Körfez bölgesi olağanüstü ve bu yüzden Mavi Yolculuk'un her zaman burada durması. Körfezde oturan birkaç restoran var, güzel pergolalar sizi gölgenin tadını çıkarmaya ve hafif bir esinti hissetmeye çağırıyor, şarap yudumlarken ve yatların gelip geçtiğini izlerken. Bu yeniden stoklanacak bir yer değil, ama bir gece için harika bir konaklama ve sakin suların üzerinde yıldızların altında bir akşam yemeğinin tadını çıkar. Geceleri defne ışığı yükselir ve huzurlu bir huzur noktasıdır.

Kizil Ada

Kızıl Adası günbatımında büyülü bir yer olarak kabul edilir. Adaların adı kırmızı, zemin rengi kırmızıdır. Ancak, tüm ada dönüşürken günbatımında, tüm taşlar kırmızıya dönerek size şaşırtıcı bir fotoğraf çekimi sağlıyor. Ada, güney ucunda bulunan bir deniz fenerinden başka, ıssızdır. Deliktas adaları kuzey batıya yerleştirilmiş ve demirlemek için, yüzme ve balık tutmak için harika bir yer olarak kabul edilmektedir.

Günün Turu
38 Miles
4:00 Saat
Gün 4
Fethiye

Fethiye'nin deniz kenarı şehri, Dalaman Havaalanı'na araçla yarım saatlik mesafededir. Türkiye'nin güney batısındaki tanınmış bir turizm merkezidir ve çok sayıda bar, restoran ve çok sayıda gece ve gündüz eğlence mekanı vardır. Fethyie, başlı başına bir dizi heyecan verici arkeolojik sit alanıyla tarihle doludur ve bölge, yüzyıllar boyunca inşa edilmiş katmanlı kültürle doludur. Şehir, her biri modern olanaklarla donatılmış üç marinaya sahiptir. Fethyie, yat kiralama sözleşmesini başlatmak veya bitirmek için harika bir yer ve zevkli lezzetlerinizi canlandırmak için çok sayıda yöresel mutfağa sahip olan ve zaten renkli bir şehre baharat katan çok az adaya sahip.

Günün Turu
4 Miles
0:30 Saat
Gün 5
Yassica Islands

Fethiye Körfezi'nde Yasica adaları bulunur, bunlar yüzmek, ziyaret etmek ve sadece yelkenle gezmek için mükemmel olan ıssız adalardır. Bu adaların çoğu, özel bir rahatlama ortamı sağlayan tenha plajlara sahiptir ve saatlerce uzakta yüzerek ve sessizliğin tadını çıkarabilirsiniz. Dinlenmenin yanı sıra, burada, çocuklarınız için harika bir gündüz aktivitesi sağlayan, çocuk güvenli su sporları gibi birçok su sporunun keyfini çıkarabilirsiniz. Plajlar ve deniz kıyıları taşlıktır, bu nedenle uygun deniz ayakkabısı ile hazırlanmalısınız. Adaların bazıları birbirine çok yakındır, birbirlerinden yüzebilir, bu da çok fazla neşe ve rekabet gücü sağlar. En yakın liman Göcek'tedir ve aynı zamanda çoğu gün tripper'ın geldiği yerdir. Gün batımı için kalmaya çalış.kameralar çıktığında ve en romantik ve nefes kesici çekimlerin bazıları geç saatlerin bu saatlerinde çekilebilir.

Günün Turu
11 Miles
1:15 Saat
Gün 6
Sarsala Bay

Yatçılar Sarsala Koyu'nu çok severler çünkü burası harika yüzme olanakları ve bir gecede demirleme için iyi bir yer sunan doğal bir koydur. Koy, bir restorana açılan bir duba içerir ve iç manzara keyiflidir. İç kısımlarda yoğun bir ağaçlık orman içinden geçen bir vadi var. Plajın kendisi taşlı, bu yüzden hazırlıklı gel.

Bedri Rahmi (Tasyaka) Bay

Bedri Rahmi Koyu, ünlü Türk yazar Bedri Rahmi Eyüboğlu olarak adlandırılmış, daha önce Likya döneminden beri Karanlık Koyu olarak bilinen koyda balık tutmaya gelirdi. 1973 yılında yaptığı balık avı gezilerinden birinde, körfezin girişindeki bir kayanın üzerine bir balık çekti ve kayaya yeni bir “Balık Kayası” ünvanı verdi, şimdi tüm bölgenin adı budur. Bu koy iyi korunaklıdır, bu nedenle rüzgarlar hakim değildir ve renkler farklıdır; yeşil çam ağaçları, zeytin ağaçları ve yamaçları dolduran zakkumlarla zıt masmavi suları vardır. Genel etki, açık mavi bir gökyüzü tarafından abartılmıştır.

Aga Limani

Fethiye Körfezi içinde Aga Limani'nin ikiz koyları bulunmaktadır. Burası demirlemek için harika bir yer ve yüzmek, balık tutmak ve sadece günün tadını çıkarmak için mükemmel bir yer. Buradaki sular soğuktur çünkü dağlardan inen bir su altı tatlı su akıntısına bağlıdırlar. Buradaki deniz suyu berraktır, ancak iç kesimleri gezmeyi tercih ediyorsanız, Lyda antik kentine bir saat yürüyüş yapın. Orada birçok arkeolojik keşif bulacaksınız ve oraya giden yol son derece keyifli.

Günün Turu
13 Miles
1:30 Saat
Gün 7
Kadirga Horbor

Marmaris'in hemen batısında ödüllü mavi bayrağa gelin ve Kadirga Limanı'na sığının. Aptly, berrak sularına sahip olduğu ve hızlı bir dalış için güzel bir soluklanma sağladığı için ödüllendirildi.

Star Island (Nimara)

Marmaris yakınlarındaki en güzel yarımadalardan biri Yıldız Adası. Bu ada, ziyaretçilerine birçok ziyaretçiye ada etrafında yer alan birçok kafe ve restoran sunmaktadır. Bu, tam anlamıyla bütün gününü geçirebileceğiniz ve asla sıkılmadığınız adalardan biridir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda yüzme ve şnorkel olanakları var. Geceleri bir kanala benzemesi nedeniyle “yanlış kanal” adı verilen bir koy alanı da var ve birçok denizci, aşağı inme hatası yaptı, kayalık ucunda çöküyor.

Günün Turu
40 Miles
4:00 Saat
Gün 8
Marmaris

Akdeniz'deki, belki Ege ve Adriyatik'teki uzun ve heyecan verici yolculuğunuzu bitirdikten sonra, Marmaris'e geri dönüyorsunuz ve eve dönüş evinize hazırlanıyorsunuz. Bu muhteşem şehirde bir gün geçirmenin tadını çıkarmak için harika bir an. Marmaris bir mücevher, adı uygun “Turkuaz sahili” ve evden ayrılmadan önce Akdeniz'in ve Türkiye'nin her zevki sunuyor. Bu son alışveriş yürüyüşüne çıkma ve ayrılmadan önce unutulmaz eşyaları ve yerel eşyaları toplama zamanı.

Günün Turu
3 Miles
0:30 Saat

Bu rota için bir gulet yatı kiralamak ister misiniz?

Aşağıdaki düğmeleri kullanarak talep gönderin ve mükemmel bir tatil için en iyi teklifi alın.

+90 252 316 9616

Mon - Fri: 9am - 20pm | Sat - Sun: 9am - 14pm

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Marmaris - Fethiye - Marmaris