%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Korfu'dan 7 Gece Gezisi Gulet kiralama rotası

7 Gece / 8 Gün
Başlangıç / Bitiş: Korfu / Korfu
Tur Süresi: 7 Gece / 8 Gün
Seyir Bölgesi: Yunan Adaları
Toplam seyir
Calculating... Miles
Calculating Saat
Gün 1
Corfu Island

Yunan Ioanian denizindeki en büyük liman Korfu'dur.Bu kalabalık hareketli liman, Corfu şehri ile İtalya ve Adriyatik arasında uzanan feribotlara sahiptir.Geldiğiniz zaman, yatınıza yerleşir ve kaptanınızla ve mürettebatınızla tanışırsınız, ayrıca seyahatiniz sırasında ne kadar fazla eşya isteyeceğinizi bilmesi için kişisel şefinizle oturun. Bu gece gemideki ilk yemeğiniz olacak ve ilk çöküş ve zevk zevkinize katılacaksınız.

Gün 2
Sivota Mourtos Island

Korfu'daki en güzel balıkçı köylerinden biri Mourtos.Bu küçük köy güney sahil şeridinde oturur ve Plataria'nın yaklaşık üç mil güneyindedir. Korfu sahil şeridinde bulunan birçok küçük balıkçı limanında olduğu gibi, Mourtos ziyaretçiler arasında daha popüler hale geliyor ve ziyaret eden yatların sayısı her yıl artmakta ve yerel mutfağın tadını çıkarıyor.

Günün Turu
24 Miles
2:30 Saat
Gün 3
Parga (Mainland)

Sadece 40 mil kuzeybatısında Preveza, sevimli Parga kentini barındırmaktadır. Bu küçük kasaba, yarımada üzerinde belirgin bir şekilde oturan büyük bir Venedik kalesinin hakimiyetindedir ve denizciler için insan yapımı bir dönüm noktası görevi görür. Bölgede birçok ilginç bölge ve rahatlatıcı plajlar var, ancak kıyıdan demirlemek sınırlı ve rüzgarlardan iyi korunmaları nedeniyle Parga'nın hemen kuzeybatısındaki Ormos Valtou'da rıhtım yapacaksınız.

Günün Turu
13 Miles
1:30 Saat
Gün 4
Gaios (Paxos Island)

Gaios, güzel bir Venedik meydanına sahip olan pitoresk bir kasabadır. Bu muhteşem mücevher, adadaki manastırın adını taşıyan Agios Nikolaos adacığı tarafından korunmaktadır. Gaios, şaşırtıcı güzelliği nedeniyle çok popüler bir turistik yer. Gaios'un sahili birçok kafe, taverna ve dükkanlarla doludur ve çok canlı bir gece hayatı vardır. Bu muhteşem şehri ziyaret etmek için Korfu'dan veya ana karadan buraya gelen çok sayıda yat ve turist bulunacaktır.

Günün Turu
13 Miles
1:30 Saat
Gün 5
Petriti (Corfu Island)

Korfu kasabasının 10 mil güneyinde Petriti bulunur, bu sakin balıkçı limanı, körfezin kuzeyinden güneye doğru başlayan 100 metrelik bir deniz duvarına sahiptir ve bu da girişi rüzgar ve ağır denizlerden korur. Buna ek olarak, yatları ziyaret etmek için bol miktarda ankraj sunan 50 metrelik bir dalgakıran var. Petriti, Korfu sahilinde yelken açmak için harika bir yerdir.

Günün Turu
20 Miles
2:00 Saat
Gün 6
Sayiadha (Mainland)

Arnavutluk'un Yunanistan sınırına yakınlığı küçük bir liman şehri olan Sayiadha. Geleneksel bir Yunan adı olmayan bu tadeon Rum kenti, özellikle Alekos Taverna'da servis edilen ünlü karides yemekleri de dahil olmak üzere, yerel yemeklerinin bir kısmını tatmak istiyorsanız, en iyi yemek yerlerinden biri olarak kabul edilir. tüm İyonyalılarda karides.

Günün Turu
16 Miles
1:45 Saat
Gün 7
Gouvia Marina (Corfu Island)

Gouvia Marina, Korfu çevresinde noktalı birçok marinadan biridir. Corfu, İngilizlerin 19. Yüzyılda Napolyon'u mağlup ettikten ve daha sonra Napolyon savaşlarını kazanmasından sonra hüküm sürdüğü modern bir tarihi ada. Adanın sunduğu çok şey var ve Korfu şehri, yarım yüzyıldan fazla süredir turistlere hizmet veren dünyaca ünlü.

Günün Turu
18 Miles
2:00 Saat
Gün 8
Gouvia Town (Corfu Island)

Korfu şehri seyahatinize son vermek için harika bir yer. Limana geri döndükten sonra, saat 10: 30'da ineceksiniz. Şehri ziyaret etmek ve Korfu'nun sunduğu her şeyin tadını çıkarmak için harika bir zaman. Her zaman Korfu tatilinize bir gün eklemenizi öneriyoruz. Karada dinlendikten ve bu muhteşem kasabanın manzarasını izleyerek bacaklarınızı esnetdikten sonra, evinizde bir çok harika anı ve deneyimleri geri alacaksınız.

Günün Turu
1 Miles
0:15 Saat

Bu rota için bir gulet yatı kiralamak ister misiniz?

Aşağıdaki düğmeleri kullanarak talep gönderin ve mükemmel bir tatil için en iyi teklifi alın.

+90 252 316 9616

Mon - Fri: 9am - 20pm | Sat - Sun: 9am - 14pm

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Korfu'dan 7 Gece Gezisi