%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Karadağ bölgesini keşfedin Gulet kiralama rotası

7 Gece / 8 Gün
Başlangıç / Bitiş: Tivat / Tivat
Tur Süresi: 7 Gece / 8 Gün
Seyir Bölgesi: Karadağ
Toplam seyir
Calculating... Miles
Calculating Saat
Gün 1
Porto Montenegro Havaalanından limana 17: 00'da başlayacak olan limana transfer olacaksınız. Hoşgeldin içmeden önce kabine yerleşin. İlk gece akşam yemeği. Gecede Porto Karadağ Marina iskeleye.
Gün 2
Kotor Tivat ve erken donanma günleri ile ilgili tarihi bir bakış açısından ilginç olan Deniz Mirası Müzesi'ni ziyaret etme seçeneğiniz var. Muhteşem Boka Koyu'na yelken açıyoruz ve Ljuta Koyu'nda öğle yemeği ve yüzme için mola veriyoruz. UNESCO Dünya Mirası listesindeki Kotor limanına erken varıyoruz. Kasaba, müzeler, kiliseler, kafeterya meydanları ve Venedik sarayları ve boyundurukları olan bir ortaçağ labirentidir. Konumu ve tarihi görmek için eşsiz bir yer. Kotor'da veya teknede bulunan birçok restorandan birinde akşam yemeğinin tadını çıkarın. Geceleme tercihinize göre rıhtımda / demirde. Porto Karadağ'daki Deniz Mirası Müzesi'ne önerilen ziyaret (1 saatlik tur). Hiçbir transfer gerekli, 5 dk yürüme. Müze koleksiyonu 300'den fazla sergi. Eski Deniz Yugoslav üssüne adanmış koleksiyon
Günün Turu
4 Miles
0:30 Saat
Gün 3
Budva Kahvaltıdan sonra, kendi dilinizde bir rehberle Kotor Eski Kenti'nde şehir rehberli bir tur seçebilirsiniz. Körfezden güneye doğru yelken açıyoruz. Dobra Luka Koyu'nda yüzerek kendinizi yenileyin ve teknede öğle yemeğinin tadını çıkarın. Budva'ya varmadan önce, popüler kumlu plaj Jaz'da duracağız. Günün geri kalanında, 2.500 yaşın üzerinde Adriyatik kıyısındaki en eski yerleşim yerlerinden biri olan Budva'yı keşfedeceksiniz. İşte Avrupa'nın bu bölgesindeki en güzel Hıristiyan yerleşimleri ve kesinlikle en şaşırtıcı kiliseler. Budva'daki çapa veya marinada dışarıda veya gemide akşam yemeği ve geceleme, kendi dilinizde bir rehberle Kotor Eski Kenti'nde şehir rehberli bir tur öneriyoruz (ziyaret müzelerini dahil etmek isteyip istemediğinize bağlı olarak 1-2 saat). Kotor, güzel bir koya bakan müstahkem duvarlarla çevrili küçük bir köydür. Kasaba, müzeler, kiliseler, kafeterya meydanları ve Venedik sarayları ve boyundurukları olan bir ortaçağ labirentidir. Ancak şimdi bir Dünya Mirası olan Karadağ'ın bu eski güzelliğinin hazinesi, 1166'da inşa edilmiş ve Bizans mimarisinden esinlenen Sveti Tripun (St.Tryphon) katedralidir.
Günün Turu
11 Miles
1:15 Saat
Gün 4
Bar Kahvaltıdan sonra Bar'a yelken açtık ve müstahkem bir ada köyü Sveti Stefan'ın önünde öğle yemeği için mola verdik. Geçmişte 60'ların film yıldızlarının ve kraliyetinin Sophia Loren, Doris Day ve Prenses Margaret gibi favori bir mekânı vardı. Milocer Park üzerinden Sveti Stefan'dan Przno'ya keyifli bir yürüyüş ve Sveti Stefan Adası'na rehberli bir ziyaret yapabilirsiniz. Bar'a gelmeden önce küçük sessiz bir koy olan Maljevik Koyu'nda öğleden sonra yüzmek için duruyoruz. Akşamınız Bar'ı kendi başınıza keşfetmek ücretsizdir. Bir gecede rıhtımda. 14. yüzyılda kurulan Sveti Stefan Adası'na rehberli bir ziyaret öneriyoruz. (45 dakika - 1 saat). Transfer gerekmez, adanın önünde demirleyeceğiz. Bugün Sveti Stefan adası Aman zincir oteline aittir ve halka yakındır. Sadece istek üzerine ya da otelde misafir olarak ziyaret etmek mümkündür. Buna ek olarak, önceden rezervasyon yapmak, üç restorandan birinde yemek yemek mümkündür. Ayrıca adaya yakın Milocer Park'ta yürüyüş önerdik.
Günün Turu
18 Miles
2:00 Saat
Gün 5
Bigova Bugün, Bar'dan ayrılmadan önce, bugünkü Bar kentinin iç bölgelerindeki eski müstahkem bir kasaba olan Stari Bar'a rehberli bir tura çıkabilirsiniz. Yüzyıllar boyunca şehir, şehir aşağıya inene kadar denize doğru tarlaya girmişti. Bugün Eski kale terkedilmiş ve harap durumda. Yakınlarda birçok hediyelik eşya dükkanı bulunmaktadır. Pusulamızı en güzel kumlu plajlardan biri olan Lucice Körfezi'nde Petrovac'ın önünde öğle yemeği ve yüzme molası ile kuzeye çeviriyoruz. Bir balıkçı köyü olan Bigova'ya gelmeden önce Traste Koyu'nda yüzmek için bir durak daha yapıyoruz. Akşam yemeğinin tadını kendi başınıza veya teknede çıkarın. Gecede size rıhtım / demirleme. Taksi transferi 10 dakika - Bu gün güney kıyılarının yakınında bulunan Stari Bar (1 saatlik tur) ve Medjurecie Kanyonu'na rehberli bir tur önerebilirsiniz. Bar kasabası. Medjurecje, Karadağ'ın en uzak, en az ziyaret edilen kanyonlarından biridir. Bu kanyon daha az bilinmesine rağmen, Medjurecje hala çarpıcı güzellik ve son derece heyecan verici bir deneyim sunabilmektedir. Seçenekler: Yürüyüş veya Kanyoning, yılın dönemine bağlı olarak suda yürüyüş yapmak mümkündür. Bigova'daki “Grispolis” geleneksel bir balık lokantasında akşam yemeği öneriyoruz.
Günün Turu
27 Miles
2:45 Saat
Gün 6
Herceg Novi Kahvaltıdan sonra, Lovcen Milli Parkı'na rehberli bir ziyaret için ülkeye gitmenizi öneririz. Doğal bir sürüşten sonra, Lovcen Dağı'nın zirvesine varıyoruz ve Sırp Kiril Türbesi Njegos'u ziyaret ediyoruz. Yavaşça aşağı inmek güzel Boka Koyu'na hayran olmanızı sağlayacaktır. Mirista Körfezi'nde yelken açıp öğle yemeğinin tadını çıkarıyoruz. Burada, bir sonraki liman olan Herceg Novi'ye gelmeden önce ünlü Mavi Mağara'yı yüzebilir ve keşfedebilirsiniz. Çılgın kalabalıktan uzak Herceg Novi'yi keşfetmek için zaman ayırın. Boş sokaklarda gezinin, eski binaları ve kiliseleri keşfedin, Forte Mare kalesine bakın ve atmosferin ve tarihin tadını çıkarın. Akşam yemeğinin tadını kendi başınıza veya teknede çıkarın. Bir gecede rıhtım / demirde. 1 saat minibüsle transfer - Bu gün Lovcen Milli Parkı'na rehberli bir ziyaret ve yerel Karadağ prsut'unu, peynirlerini ve diğer lezzetleri tatmak için Njegusi köyünde bir durak öneriyoruz. Njegos Mozolesi'ni ziyaret edeceksiniz. Lovćen Milli Parkı'nın en yüksek zirvelerinden biri olan bu türbe, 1974 yılında Karadağlı şair, filozof ve ikon Petar II Petrović-Njegoš'un kalıntılarını barındırmak için tamamlandı. İçeride, ziyaretçiler 28 tonluk bir Njegoš heykeli ve mezarını bulacaklar; site ayrıca, tüm ülkenin yarısından fazlasını görebileceğiniz 360 derecelik bir taş görüntüleme dairesine sahiptir. (Açık günlerde Hırvatistan ve Arnavutluk'u bile görebilirsiniz.) Bu tur yaklaşık 6 saat sürecek. Bu gezinin yapılması, merdivenleri tepeye götürme faaliyetini de içerecektir (461 merdiven).
Günün Turu
11 Miles
1:15 Saat
Gün 7
Perast Son günümüz için Boka Koyu'na hareket ediyoruz ve teknede öğle yemeği için Risan Koyu'nda duruyoruz. Risan, klasik kültürün kalıntıları ile ünlüdür Perast'a vardığınızda, eşsiz turistik cazibe merkezi Gospa od Skrpjela'yı (Lady of Skrpljel) ziyaret etmeyi bırakın. Perast'taki St.Nikola kilisesini ziyaret etmeyi ve üstten muhteşem bir manzaraya hayran kalabilirsiniz. Bujovic Sarayı'ndaki Perast müzesinin küçük ama güzel sergisini izleyin. Bu gece, kaptanın akşam yemeğinin tadını çıkarın. Gecede rıhtım / çapa. 3 saat minibüsle transfer - Bu gün Durmitor Milli Parkı'nı ziyaret etmenizi öneririz. Avrupa'nın en derin vadilerine sahip Tara Nehri kanyonu ile tanınan Durmitor, binlerce yıl önce buzullar tarafından kuruldu. Kışın, büyük bir kayak merkezine ev sahipliği yapar; gel yaz, o
Günün Turu
10 Miles
1:00 Saat
Gün 8
Tivat Sabah erken gemide iniş ve kahvaltı için Tivat'a yelken açın. Havaalanına transfer.
Günün Turu
4 Miles
0:30 Saat

Bu rota için bir gulet yatı kiralamak ister misiniz?

Aşağıdaki düğmeleri kullanarak talep gönderin ve mükemmel bir tatil için en iyi teklifi alın.

+90 252 316 9616

Mon - Fri: 9am - 20pm | Sat - Sun: 9am - 14pm

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Karadağ bölgesini keşfedin