%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Dubrovnik - Dubrovnik Gulet kiralama rotası

7 Gece / 8 Gün
Başlangıç / Bitiş: Dubrovnik / Dubrovnik
Tur Süresi: 7 Gece / 8 Gün
Seyir Bölgesi: Hırvatistan
Toplam seyir
Calculating... Miles
Calculating Saat
Gün 1
Dubrovnik

“Adriyatik'in incisi” Dubrovnik, Hırvatistan sahil şeridinde ve Avrupa'nın en güzel şehirlerinden biri olan ortaçağ duvarlı bir şehir. Hoş beyaz yıkanmış duvarlar, eski binalar ve mimari cephelerin tümü, Adriyatik'in berrak mavi sularına bakan, 1.970 uzunluğundaki bir ortaçağ duvarının arkasına duvarlanmıştır. Dubrovnik’e hoş geldiniz, bir kez gelip ziyaret ettiğinizde asla unutmayacaksınız. Bükülmüş patikalarda yürüyün ve masmavi denizde yüzün, lezzetli bir yemekle rahatlayın ve gün batımını izleyin. Yerel müzeleri ziyaret edin veya pazarda pazarlık edin. Dubrovnik, her ziyaretinizde sizi şaşırtacak.

Lopud Island

Lopud, Dubrovnik'in hemen dışındaki sevimli küçük bir adadır. Bu küçük gem, harika yüzme suları sağlar ve charterinizi sonlandırmak için harika bir yoldur. Lopus, Elafiti Adaları grubunun bir parçasıdır ve 16. yüzyıl mimarisinin sizi dolaştıracakları muhteşem bir koyda demirleyeceksiniz. Yerel mutfağın tadını çıkarın ve harika bir Akdeniz Adası kültürüne son bir kez kendinizi bırakın ve Lopud se-farers'ın dalgaları nasıl yönettiğini öğrenin.

Günün Turu
1 Miles
0:15 Saat
Gün 2
Polače

Mljet Adasını ziyaret ederken Luka Polace'e demirlemelisiniz. Neredeyse toprak kaplamalı bu marina şaşırtıcı derecede güzel ve Polace ile Pomena arasında uzanan Mljet Ulusal Parkı'na açılan bir kapı. Karada dolaşmanın en iyi yolu, bir bisiklet kiralamak ve tuzlu su göllerini keşfederken esintinin ve manzaranın tadını çıkarmak olacaktır.

Günün Turu
30 Miles
3:00 Saat
Gün 3
Pasadur

Üzüm bağları ve zeytin ağaçlarını seviyorsanız, Lastovo Adasında durmalısınız. Dalmaçya kıyıları boyunca yer alan bu ada, adaların en uzaklarından biridir. Lastovo ayrıca birçok Venedik tarzı binaya sahiptir ve buradaki deniz yaşamı, bölgedeki en bol bulunan bitkidir.

Günün Turu
29 Miles
3:00 Saat
Gün 4
Korčula Island

Korčula, İpek Yolu boyunca Çin'e uzanan ünlü kaşif Marco Polo'nun doğduğu adadır. Korčula Adası eski bir Hellen kolonisine dayanıyor, bu yüzden tarihi 2500 yıldan fazla. Ada, Dalmaçya kıyılarında bulunur ve sık sık vapurlarla ana karaya bağlanır. Korčula, kültürel mirası ve birçok ünlü sanatçının doğum yeri ile ünlüdür. Korčula'daki (uygun olarak Korčula olarak adlandırılan) kasaba, en lezzetli yerel mutfağı gizleyen muhteşem bir kırmızı tavan çizgisine sahiptir. Çukarin, Rožata ve Klašun gibi yerel tatlılar, taze avlanan yengeçler, kasarlar ve açılı balıklardan oluşan klasik bir deniz mahsulü yemeğinin ardından iyi geçecektir. Yerel şarap da istisnaidir ve Plavac, Pošip ve Rukatac gibi isimler içerir. Adayı gezmek istersen Badija'yı bulacaksın,Fransiskan manastırına ev sahipliği yapan küçük bir adacık. Bölgeyi çevreleyen birçok küçük adacık vardır, bu yüzden daha çok keşif yapan ziyaretçi için burası eğlenmek için harika bir yer.

Günün Turu
15 Miles
1:30 Saat
Gün 5
Sobra

Mljet Adası, biri Sobra limanı olan birçok küçük köy ve limana ev sahipliği yapmaktadır. Bir yerin bu güzel küçük gem muhteşem manzaralı sessiz restoranlar sunmaktadır. Gerçekten harika olan şey, tüm restoranlar deniz gezginlerini çekmek için özel bağlama hatlarını bıraktıkları için koyun herhangi bir yerinde demirleyebilirsiniz.

Günün Turu
48 Miles
5:00 Saat
Gün 6
Sipanska Luka

Dubrovnik'in sadece 17 kilometre kuzeyinde, Elaphiti serisinin en güzel ve en büyük Adası olan Šipan'ı bulacaksınız. En büyük şehri Sipanska Luka'dır ve ada, orta çağda Hırvat asaletiyle yüceltilmiş, toplamda 44 konak ve toplam 32 kilise inşa etmiş ve yaklaşık 2.000 civarında sakini barındırmıştır. Bugün adada 150 kişi ve birçok turist bulunuyor.

Günün Turu
14 Miles
1:30 Saat
Gün 7
Cavtat Town

Hırvat Rivierasındaki heyecan verici noktalardan biri Cavtat. Bu güzel kasaba, Dubrovnik'in yaklaşık 20 kilometre güneyinde yer almaktadır ve çoğu Hırvat sahil kasabası gibi, yeşilliklerle çevrili ve mavi ile çevrili bir güzellik incisidir. 1.000 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan Cavtat limanı, özellikle bu sahilin sağladığı en güzel bar ve restoranların bazılarına erişim sağlayan sakin bir demir almak istediğinizde ziyaretçiler için mola vermek zorunda.

Günün Turu
21 Miles
2:15 Saat
Gün 8
Dubrovnik

Dubrovnik'e vardığınızda lüks seyahatinize çıkmadan önce, şehrin tadını çıkarmak için bir gün ayırın. Bu, “Adriyatik'in incisi” olan Dubrovnik. Eklektik mimarisi, dolambaçlı sokakları ve büyük müstahkem duvarları ile. Dubrovnik tatilinize heyecan, merak ve coşku ile başlayacak. Kafeteryadan gece kulüplerine kadar her türlü tesiste servis edilen yerel mutfağın yanı sıra sayısız istisnai fotoğraf çekimlerinde sınırsız kültürel deneyimler, Dubrovnik'i asla unutmayacaksınız ve bir gün bu muhteşem şehri gerçekten de tecrübe etmeye yetmeyecek teklif etmek zorunda.

Günün Turu
9 Miles
1:00 Saat

Bu rota için bir gulet yatı kiralamak ister misiniz?

Aşağıdaki düğmeleri kullanarak talep gönderin ve mükemmel bir tatil için en iyi teklifi alın.

+90 252 316 9616

Mon - Fri: 9am - 20pm | Sat - Sun: 9am - 14pm

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Dubrovnik - Dubrovnik