%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Atina'dan Atina'ya Gulet kiralama rotası

7 Gece / 8 Gün
Başlangıç / Bitiş: Atina / Atina
Tur Süresi: 7 Gece / 8 Gün
Seyir Bölgesi: Yunan Adaları
Toplam seyir
Calculating... Miles
Calculating Saat
Gün 1
Athens to Poros Town

Poros'a yelken açıyorsanız, o zamanki bahis limitleriniz Atina'daki Pire limanı olacaktır. Burası form başlamak için harika bir yer ve kaptanınızla ve mürettebatınızla tanışma şansınız olacak. Yelken açtıktan sonra, muhteşem denizin ve güneşin tadını çıkarın ve adaya yaklaşırken dikkat edin. Poros son derece güzel bir yer ve yakınlaştıkça, onun güzelliği de belli oluyor. Berrak yeşillik ve beyaz yıkanmış evlerle berrak mavi okyanus sularında bir mücevher gibi oturuyor. Kişisel şefiniz size kendi tercihinize göre bir gurme yemek hazırlayacak ya da onun yaratıcılığını şaşıracak. Şezlongunuzda dinlenirken, Limanda kalırken Poros kasabasını yakından izliyorsunuz.Dolaşmak ve şaşırtıcı Arnavut kaldırımlı sokakların ve dükkanların tadını çıkarmak için bir şansınız var.Sabah tekrar yelken açmadan önce gece Poros'ta kalacaksınız.

Poros Island

Poros ve Mora YarımAdası YarımAdası'nı ayıran deniz kanalı, Poros kasabasının korunaklı bir göl kenarı tesisi gibi görünmesine yardımcı olur. Yokuşları boyunca uzanan Arnavut kaldırımlı sokaklarda renkli bir sıçrama vardır; pastel renkli evler, güzel bahçeler ve bazı eski konaklar. Tepenin üstünde Poros Adası'na yaklaşırken görülen bir saat kulesi var. Poros'un hoş plajları, berrak mavi suları, çam ormanları ve dükkanlar, tavernalar, restoranlar ve kafelerle dolu yoğun bir sahili vardır.

Günün Turu
1 Miles
0:15 Saat
Gün 2
Spetses Island

Spetses Adası küçüktür, sadece 12 km uzunluğundadır ve sadece 18 km uzunluğunda olan Hydra Adasını oluşturur. Bu güzel yer yemyeşil bir bitki örtüsüyle kaplıdır ve harika kumsallara sahiptir. Spetses kasabası, beyaz yıkanmış duvarları ve mavi pencereleri ve kapılarıyla bölgenin tipik bir örneğidir.

Günün Turu
23 Miles
2:30 Saat
Gün 3
Nafplion (Mainland)

Polopennese'deki en romantik yerlerden biri Nafplion'dur. Bu sevimli şehir, 1823-1834 yılları arasındaki ilk yıllarında yeni devletlerin başkenti oldu. Buradaki mimari, çalılıklı geçmişini Venedik ve Osmanlı taşralarının manzara hakimiyetiyle rekabet etmeye çalışarak hatırlatıyor. Nafplion kaleler, kalıntılar ve eski heykeller bakımından zengindir.

Günün Turu
29 Miles
3:00 Saat
Gün 4
Hydra Island

Saronik Körfezi'ndeki Hydra, bölgenin mücevheri olarak kabul edilir. Leonard Cohen adada on yıl yaşadı ve şaşırtıcı güzelliğinden ilham aldı. Adanın sahil şeridine hakim etkileyici uçurumları vardır ve ziyaret eden yatlar, masmavi denize karşı nefes kesen beyazı ve berrak mavi gökyüzünü görmeye başlar. Merak etme, pek çok ünlü sanatçıya ilham verildi.

Günün Turu
40 Miles
4:00 Saat
Gün 5
Epidavros (Mainland)

Epidavros kasabası (Epidaurus), Argos'un etkisiyle Argos'a bağlı olmayan eski bir Peloponnese kasabasıydı. Kasaba ünlü olarak şifacı Apollon'un oğlu Asclepius'un doğduğu yerdi ve bu yüzden şifa yeri olduğu için ünlüydü. Bugün bu topluluk bu antik kentin muhteşem kalıntılarına sahiptir ve görülmeye değerdir.

Günün Turu
27 Miles
2:45 Saat
Gün 6
Perdika (Aegina Island)

Atina'dan sadece 13 mil uzakta, Saronik körfezinin ortasında yer alan küçük Aegina Adası. Burası yoğun bir liman ve adaya ulaşmak için harcanmaya değer. 5. Yüzyıl Aphaia Tapınağı ve Paleohora Bizans kalıntılarını içeren antik mekanları bulacaksınız. Ada, dünyanın en iyi fıstık fındıklarından bazılarına sahiptir, bu nedenle yolculuğunuzun geri kalanında birkaç paket satın alın.

Günün Turu
17 Miles
1:45 Saat
Gün 7
Agia Marina (Aegina Island)

Aghia Marina, Yunanistan'ın Aegina Adasındaki en popüler tatil beldesidir. Adanın doğusunda, eşcinsel koyun ortasında, Aegina kasabasına on iki kilometre uzaklıkta bulunur. Agia Marina'nın konumu çok güzel, çünkü yeşil çam ormanları ve dağlar onu çevreliyor. Kumlu plajlar adadaki en iyiler arasındadır. Güzel koylar, çam ormanları, kumlu plajlar ve çevresi nefes kesicidir.

Günün Turu
6 Miles
0:45 Saat
Gün 8
Piraeus Port (Athens)

Konuklar, doyurucu bir kahvaltının ardından sabah 10: 00'a kadar turun değerli hatıralarını içeren yattan ayrılacaktır. Atina, lüks seyahatinizden sonra ziyaret etmeniz gereken Akropolis'teki Parthenon dahil birçok önemli yeri görmeye değer.

Günün Turu
15 Miles
1:30 Saat

Bu rota için bir gulet yatı kiralamak ister misiniz?

Aşağıdaki düğmeleri kullanarak talep gönderin ve mükemmel bir tatil için en iyi teklifi alın.

+90 252 316 9616

Mon - Fri: 9am - 20pm | Sat - Sun: 9am - 14pm

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Atina'dan Atina'ya