%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

14 Gece Kuzey Adriyatik Gulet kiralama rotası

14 Gece / 15 Gün
Başlangıç / Bitiş: Split / Split
Tur Süresi: 14 Gece / 15 Gün
Seyir Bölgesi: Hırvatistan
Toplam seyir
Calculating... Miles
Calculating Saat
Gün 1
Marina Kaštela

Marina Kaštela, yakın zamanda Hırvatistan'da inşa edilmiş modern bir marinadır. Kaštela Körfezi'nin güney doğusunda yer alan bu marina, Adriyatik Denizi'ne mükemmel erişim sağlar. Marina Kaštela, özel ve kiralık yatları ziyaret etmek için güvenli bir liman sağlar. En yakın havaalanı olan sadece 7 kilometre uzaklıktaki Split, bu yat limanını istisnai bir şekilde alma ve bırakma konumuna getirmektedir.

Šolta Island

Eğer Split şehri yakınındaysanız, o zaman Šolta Adası'nı ziyaret etmek zorundasınız, bu güzel ada Split sahilinin 9 deniz mili uzağında. Šolta sadece 19 kilometre uzunluğunda ve çok sayıda yerel tekneyi ve ziyaret teknesini destekleyen 24 koy var. Bu olağanüstü yeri ziyaret ederken, daha canlı koyları, koyları ve plajları bulacağınız güney katlarını deneyin. Açıkçası, Šolta'yı ziyaret ederken yerel lezzetlerin tadına bakmak zorundasınız.

Günün Turu
1 Miles
0:15 Saat
Gün 2
The Kornati Archipelago

Kornati, Stomorski adaları olarak da bilinen, çoğunlukla ıssız adalardan oluşan bir dizi. Bu takımada, yaklaşık 140 adadan oluşur ve Dalmaçya kıyı şeridinin kuzey kesiminde bulunur. Bölge, Nacionalni Park Kornati olarak bilinir ve misafir denizci keyfi olarak kabul edilir. Yüzlerce tenha koy ve koyla, 100'den fazla ada inip keşfedildiğinde, bu güzel bölgeden binlerce hatıra toplayacaksınız. Adaların tümü yoğun çalılıklarla kaplıdır ve seçmek istediğiniz son yer, gece yemek yiyebileceğiniz ve küçük restoranda yerel bir yemeğin tadını çıkarabileceğiniz Ravni Zakan Adası'dır.

Günün Turu
54 Miles
5:30 Saat
Gün 3
Molat Island

Dalmaçya kıyılarını ziyaret etmek için huzurlu bir yer arıyorsanız, Molat Adası en iyi seçimdir. 200 kişinin yaşadığı bu küçük ada, Zadar'a yakındır ve demirlemek için harika bir yer sağlar.

Günün Turu
35 Miles
3:30 Saat
Gün 4
Mali Lošinj

Kuzey Adriyatik'teki Kvarner Körfezi bölgesini ziyaret ederken, Lošinj'e yelken açmalısınız. Bu küçük ada, yemyeşil bitki örtüsüne ve sakin sulara ev sahipliği yapmaktadır. Ada, 'canlılık Adası' olarak bilinir, çünkü tüm konukları burada kaldıklarında şarj edilirler. Mali Lošinj liman kasabası, hilal şeklindedir ve beyaz evler ve kırmızı çizgilerle çevrili mükemmel bir yeşil tepe manzarası sunar. Lošinj, Cres ve Lošinj, Unije, Ilovik, Susak, Vele Srakane, Erkek Srakane ve bazı ıssız küçük adaları içeren Cres-Lošinj takımadalarındadır.

Günün Turu
30 Miles
3:00 Saat
Gün 5
The City of Pula

Pula antik bir Roma şehridir ve Istria'daki en büyük şehirdir. Neolitik döneme dayanan kökleriyle Pula, metropol bölgesinde 90.000 kişilik bir şehir ve el değmemiş durumda bir Roma amfitiyatrosu. Pula, antik mimari ile birlikte tüm modern iknaları sunar. Bu Istria'nın en büyük riviera beldesi kasabalarından biridir.

Günün Turu
39 Miles
4:00 Saat
Gün 6
Rovinj

Istrian kıyı şeridini ziyaret ederken, Rovinj'i düşünmelisiniz. Bu güzel ve popüler tatil beldesi, pitoresk manzaraları ile ünlüdür. Kasaba, turist zenginliği kültürü ile eski bir romantik. Eklektik etli yemekler sunan dünyaca ünlü restoranlar boyunca mükemmel yerel yemekler sunan birçok küçük tenha restoran vardır. Rovinj, riviera kıyı şeridinde yelken açarken mutlaka durmanız gereken bir yer olup, her şeyin açık olduğu tatil dönemlerinde en iyi şekilde ziyaret edilir.

Günün Turu
18 Miles
2:00 Saat
Gün 7
Brijuni Islands

Brijuni Takımadaları, Istria'daki Pula kıyılarının güneybatısındaki 14 küçük adadan oluşuyor. Bu adalar, bir Akdeniz tatil beldesidir, ayrıca bir Hırvat Milli Parkıdır ve ziyaretçilere bol bitki örtüsü ve rahatlık sağlar. Adaların en büyüğü, adalar için önde gelen bir turizm durağı olan Veliki Brijun Adası'dır.

Günün Turu
13 Miles
1:30 Saat
Gün 8
Cres Island

Cres, Hırvatistan'ın en büyük Adası ve Adriyatik'teki en büyük ada. Aslında, hem Cres hem de Krk bu unvan için yarışıyorlar. Ada, Kvarner Körfezi'nde bulunur ve Avrupa'nın en derin tatlı su göllerinden biri olan Vrana Gölü'ne ev sahipliği yapar. Ada 66 kilometre uzunluğunda ve adaların kıyı şeridini ve içlerini çapraz kesen birçok küçük köy ve kasabayı birbirine bağlayan kapsamlı bir karayolu sistemine sahip.

Günün Turu
32 Miles
3:15 Saat
Gün 9
Opatija

Opatija, Kvarner Körfezi boyunca uzanan bir sahil beldesidir. Bu pitoresk kasaba, Avusturya mimarisiyle ünlüdür ve kaplıcaları ve sağlıklarıyla ünlüdür. Lungomare adlı uzun mesire, kıyı şeridini kaplar ve birçok güzel plaja erişim sağlar. Bu kasabaların spa tarihi nedeniyle etkileyici binalara, restoranlara ve kültürel anıtlara ev sahipliği yapmaktadır. Ünlü besteci Gustav Mahler düzenli olarak ziyaret etti ve bu Opatija ve çevresindeki manzaradan ilham aldı.

Günün Turu
30 Miles
3:00 Saat
Gün 10
Krk Island

Krk, Rijecka yakınlarındaki Kvarner Körfezi'nde bulunan ve komşu Cres ile bu unvan için yarışan Adriyatik'teki en büyük ada olarak kabul edilir. Krk, sahil şeridini çevreleyen çok sayıda köy ve kasaba ile aktif bir adadır. Yandaki bozulmamış kumsallar ve muhteşem yemek mekanları boyunca özel cazibe merkezleri ve kulüpler sunan modern ve gelişen bir toplum bulacaksınız. Aradığınız Adriyatik'te eğlenceli bir zaman geçiriyorsanız, o zaman Krk gidilecek yer.

Günün Turu
26 Miles
2:45 Saat
Gün 11
Rab Island

Rab Adası Kvarner Körfezi'nde bulunur ve tüm Adriyatik adaları ziyaret etmek için en tatlı ve en yeşil yerlerden biri olarak kabul edilir. Çam ormanları, yüzeyini kıyıdan kıyıya kaplar ve ortaçağ kenti Rab (ada gibi), yerel cazibe merkezleri, kültürler ve lezzetli menüler sunar. Gezilebilecek yüzlerce yer arasında, Zavratnica'yı görmelisiniz, bu güzelliği büyülü, çarpıcı, tenha bir koy.

Günün Turu
21 Miles
2:15 Saat
Gün 12
The City of Zadar

Zadar, Zadar'ı popüler bir turizm şehri yapan, tarihi ve kültürüyle ünlü Dalmaçya şehridir. Aslında, 9. yüzyılda BCE İlirya kabilesi tarafından Lader adı verilen döneme dayanan, sürekli ikamet eden en eski Hırvat şehri. Bu, Zadar'a 3000 yıl boyunca sürekli bir inhabi verir. Zadar, çok sayıda Roma binasının mükemmel şekilde korunmasının yanı sıra, çağlar boyunca eklenmiş sayısız stilleri de yaymaktadır. En gözde cazibe merkezlerinden biri, ünlü deniz organı, dünyanın ilk deniz dalgalarından harmonik sesler çıkaran ses sanat eseri.

Günün Turu
51 Miles
5:15 Saat
Gün 13
Vodice

Vodice, çakıl ve kumlu plajları olan yerel bir turizm kentidir. Dalmaçya'nın kuzey-orta kesiminde bulunan Šibenik-Knin ilçesinde bulunmaktadır. Kasaba, Romalılar için bir geçmişe sahip ve 15. yüzyıl boyunca Venedik cumhuriyetinin bir parçasıydı.

Günün Turu
38 Miles
4:00 Saat
Gün 14
Trogir

Trogir veya Split arasında seçim yapmayı denemeyin. Her ikisi de coşkuyla bol kültürel, tarihi ve mutfak mükemmelliği sunar. Her ikisi de benzersizdir ve Paris'i Roma ile karşılaştırmak gibi olur, her ikisi de muhteşem, her ikisi de farklı olmalı, her ikisi de ziyaret edilmelidir. Öyleyse, konuyla ilgili bir seçeneğiniz yoksa ve yalnızca birini seçebiliyorsanız, yazı tura atıp kaderin karar vermesine izin verin.

Günün Turu
29 Miles
3:00 Saat
Gün 15
Marina Kaštela

Lüks yat kiralama, sabah kahvaltısının ardından sabahın erken saatlerinde sona eriyor ve Dalmaçya kıyılarının muhteşem sularında zamanınızın güzel hatıralarına sahip olma ihtimaliniz çok yüksek.

Günün Turu
9 Miles
1:00 Saat

Bu rota için bir gulet yatı kiralamak ister misiniz?

Aşağıdaki düğmeleri kullanarak talep gönderin ve mükemmel bir tatil için en iyi teklifi alın.

+90 252 316 9616

Mon - Fri: 9am - 20pm | Sat - Sun: 9am - 14pm

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.

  • 14 Gece Kuzey Adriyatik