%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

14 Gece Güney Adriyatik Gulet kiralama rotası

14 Gece / 15 Gün
Başlangıç / Bitiş: Split / Split
Tur Süresi: 14 Gece / 15 Gün
Seyir Bölgesi: Hırvatistan
Toplam seyir
Calculating... Miles
Calculating Saat
Gün 1
Marina Kaštela

Marina Kaštela, yakın zamanda Hırvatistan'da inşa edilmiş modern bir marinadır. Kaštela Körfezi'nin güney doğusunda yer alan bu marina, Adriyatik Denizi'ne mükemmel erişim sağlar. Marina Kaštela, özel ve kiralık yatları ziyaret etmek için güvenli bir liman sağlar. En yakın havaalanı olan sadece 7 kilometre uzaklıktaki Split, bu yat limanını istisnai bir şekilde alma ve bırakma konumuna getirmektedir.

Šolta Island

Eğer Split şehri yakınındaysanız, o zaman Šolta Adası'nı ziyaret etmek zorundasınız, bu güzel ada Split sahilinin 9 deniz mili uzağında. Šolta sadece 19 kilometre uzunluğunda ve çok sayıda yerel tekneyi ve ziyaret teknesini destekleyen 24 koy var. Bu olağanüstü yeri ziyaret ederken, daha canlı koyları, koyları ve plajları bulacağınız güney katlarını deneyin. Açıkçası, Šolta'yı ziyaret ederken yerel lezzetlerin tadına bakmak zorundasınız.

Günün Turu
1 Miles
0:15 Saat
Gün 2
Hvar Island

Eğer güzel plajları, seçkin koyları ve aradığınız olağanüstü gece hayatı varsa, Hvar'dan daha fazla bakma. 299,6 kilometrekarelik bu muhteşem ada, Hırvatistan'ın en popüler yerlerinden biri ve romantik yemekler ve vahşi partiler arayanlar için tercih edilen bir jet belirleyici yeri. Bu ada Dalmaçyalı takımadalarının bir parçasıdır ve aksiyonun tümü Adalar adanın şehri Hvar'a odaklanmıştır. Daha tenha bir yere demirlemek istiyorsanız, yakındaki Pakleni Adaları zincirini bulacaksınız.

Günün Turu
20 Miles
2:00 Saat
Gün 3
Korčula Island

Korčula, İpek Yolu boyunca Çin'e uzanan ünlü kaşif Marco Polo'nun doğduğu adadır. Korčula Adası eski bir Hellen kolonisine dayanıyor, bu yüzden tarihi 2500 yıldan fazla. Ada, Dalmaçya kıyılarında bulunur ve sık sık vapurlarla ana karaya bağlanır. Korčula, kültürel mirası ve birçok ünlü sanatçının doğum yeri ile ünlüdür. Korčula'daki (uygun olarak Korčula olarak adlandırılan) kasaba, en lezzetli yerel mutfağı gizleyen muhteşem bir kırmızı tavan çizgisine sahiptir. Çukarin, Rožata ve Klašun gibi yerel tatlılar, taze avlanan yengeçler, kasarlar ve açılı balıklardan oluşan klasik bir deniz mahsulü yemeğinin ardından iyi geçecektir. Yerel şarap da istisnaidir ve Plavac, Pošip ve Rukatac gibi isimler içerir. Adayı gezmek istersen Badija'yı bulacaksın,Fransiskan manastırına ev sahipliği yapan küçük bir adacık. Bölgeyi çevreleyen birçok küçük adacık vardır, bu yüzden daha çok keşif yapan ziyaretçi için burası eğlenmek için harika bir yer.

Günün Turu
20 Miles
2:00 Saat
Gün 4
Dubrovnik City

1979'da UNESCO, Dünya Mirası listesine "Adriyatik'in İncisi" ni ekledi. Bu muhteşem Dubrovnik şehri. 1.500 yıldan daha uzun bir süre önce kurulan ve 17. Yüzyılda tamamlanan Dubrovnik, Hırvatistan'ın kıyı şeridinin güneyinde yer alan şehir, Hırvatistan'ın önde gelen turistik cazibe merkezi. Çok sayıda güzel mağaza, restoran ve saray ile. 1.970 metrelik duvarlarla çevrili bu şehir, size Akdeniz'in tüm ziyaretçileri için siteyi durdurmamız gereken çok sayıda ilgi çekici yer, gezi ve deniz sporu olanakları sunmaktadır.

Günün Turu
73 Miles
7:30 Saat
Gün 5
Cavtat Town

Hırvat Rivierasındaki heyecan verici noktalardan biri Cavtat. Bu güzel kasaba, Dubrovnik'in yaklaşık 20 kilometre güneyinde yer almaktadır ve çoğu Hırvat sahil kasabası gibi, yeşilliklerle çevrili ve mavi ile çevrili bir güzellik incisidir. 1.000 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan Cavtat limanı, özellikle bu sahilin sağladığı en güzel bar ve restoranların bazılarına erişim sağlayan sakin bir demir almak istediğinizde ziyaretçiler için mola vermek zorunda.

Günün Turu
9 Miles
1:00 Saat
Gün 6
Šipan Island

Dubrovnik'in sadece 17 kilometre kuzeyinde, Šipan'ın "altın Adası" bulunmaktadır. Bu, zaten 14. yüzyıla kadar atıfta bulunulan tarihi bir mekan ve 15. yüzyılda zengin Dubrovnik sakinleri için tercih edilen yerdi. Burada, güzel palazzo ve tatil villaları inşa ettiler. Elaphiti Adaları zincirinin en büyüğü olan Šipan Adası, güneş altında dinlendirici bir zaman geçirebileceğiniz yemyeşil bitki örtüsü ve el değmemiş plajları sağlayan bir doğa rezervi gibidir.

Günün Turu
21 Miles
2:15 Saat
Gün 7
Mljet Island

Hırvatistan'a giderken Mjet'i demirlemelisiniz. Berrak kumlu plajlarda çevreleyen bitki örtüsü ile kalın en yeşil adadır. Bu adayı çevreleyen deniz yaşamı, yüzeyini örten yapraklar kadar bol miktarda bulunur. Bu adanın sakinleri zeytinleri, keçi peyniri ve kırmızı ve beyaz şarapları ile ünlüdür. Bu adanın kuzey tarafı, dünyaca ünlü Mljet Ulusal Parkı'na ev sahipliği yapmaktadır.

Günün Turu
25 Miles
2:30 Saat
Gün 8
Lastovo Island

Lastovo Adası, Adriyatik Denizi'ndeki Hırvatistan kıyılarındaki 46 adalık bir zincirin parçası. Bu tarihi öncesi ada şimdi yaklaşık 796 sakin barındırmakta ve 40'ın üzerinde şapel ve kiliseye sahiptir. Bu yüzyıllar boyunca büyüdü. Ada, 7. Yüzyılda Yunanlılar, Romalılar ve sonunda Hırvatlar için önemli bir durak yeri olmuştur. Bu, keşif ziyaretçisi için bir zorunluluktur ve bazı şaşırtıcı manzaralar ve fotoğraf fırsatları sağlayacaktır.

Günün Turu
29 Miles
3:00 Saat
Gün 9
Vis Island

Dalmaçya sahili boyunca ilerlerken Adriyatik denizi boyunca, ilk tarihte Yunanlı Syracuse tiranı olan yaşlı Dionysius, Dionysius yaşlı Dion. Issa, Vis'deki ilk koloniydi ve o zamandan beri yerel halk tarafından dolduruldu. Vis şehri tenha bir koyda bulunur ve ada Hırvatistan'ın en iyi korunan gizli turistik yerlerinden biridir. Güzel plajları ve gizli koyları, koyları ve botları ile. Vis, sessiz bir mola vermek isteyen her zeki turisti ziyaret etmek için bir zorunluluktur.

Günün Turu
39 Miles
4:00 Saat
Gün 10
Komiža

Koniza korsanları, korsan masallarını seviyorsanız, o zaman Vis Adasında Komiza ziyaret etmek zorunda. Komiza, deniz kenarına giden sakinlerin geçmişi olan küçük bir balıkçı limanıdır. Bir 13. yüzyıl Benedictine manastırının yanı sıra bir ortaçağ limanı da bulacaksınız. Komiza, ziyaret etmek, harika manzaraları, harika yemekler ve harika hikayeler için önerilecek her şeye sahiptir.

Günün Turu
6 Miles
0:45 Saat
Gün 11
Stari Grad

Stari Grad, Hvar Adası'nın kuzey kıyısında yer almaktadır. Burası Adriyatik’in ilk yerleşik ada şehriydi ve aslında BİT’in 3.500 yıl öncesine kadar uzanan Neolitik yerleşim bölgeleriyle Avrupa'nın en eski şehirlerinden biriydi. Aslen eski Yunan yerleşimciler tarafından Faros olarak adlandırılan Stari Grad (Eski Şehir), artık kültürden fazlasını arayan ziyaretçileri büyüleyen, gelişmekte olan UNESCO Dünya Kültür Mirası Bölgesi. Stari Grad, eski kasaba meyhanelerinde muhteşem yerel lezzetler ve yüzyıllar boyunca ziyaretçiler tarafından izlenen manzaraların tadını çıkarırken yerel şarabı yudumlamak için çok hoş ve hoş yerler sunar.

Günün Turu
27 Miles
2:45 Saat
Gün 12
Vrboska

Antikaı Vrboska'sı, Hvar Adasındaki küçük bir köy. Vbroska, Hvar'ın kuzey kıyısında, derin bir yerleşim bölgesi içine yerleştirilmiş bu küçük kasabanın etrafına inşa edilmiş çok sayıda köprü nedeniyle “Küçük Venedik” olarak adlandırılıyor. Bu balıkçı limanı 15. yüzyılda inşa edilmiştir ve bazı şaşırtıcı fotoğraf fırsatları sunmaktadır.

Günün Turu
5 Miles
0:30 Saat
Gün 13
Brač Island

Brač Adası Adriyatik'teki en büyük üçüncü adadır. Bu ada, ziyaretçilerine bol miktarda yerel kültür, gastronomi, koylar ve plajlar sunmaktadır. Tüm bütçeler için birçok harika otel var ve bu sevimli mücevheri ziyaret ederken tamamen Adriyatik kültürüne dalmış olacaksınız.

Bol

Bol, Split Adasındaki en eski şehirdir ve Ztalni Rat plajı dünyaca ünlüdür ve Hırvatistan'daki en iyi bilinen ve en güzel plajdır. Bol her zaman mevsimde dolu.

Günün Turu
6 Miles
0:45 Saat
Gün 14
Trogir

UNESCO Dünya Mirası Listesi güzel Trogir kasabasını içerir. Trogir iki bordürlü bir kasabadır ve 25 km kuzeyde yer almaktadır. Trogir, ziyaretçilerine şaşırtıcı Rönesans, Barok ve Romanesk mimarisini bir araya getirerek sunuyor ve Avrupa'nın en iyi korunmuş ortaçağ şehirlerinden biri olarak kabul ediliyor. Trogir'de görülecek çok şey var ve sunduğu her şeyi gerçekten deneyimlemek için ziyaret etmeniz gerekiyor.

Günün Turu
27 Miles
2:45 Saat
Gün 15
Marina Kaštela

Lüks yat kiralama, sabah kahvaltısının ardından sabahın erken saatlerinde sona eriyor ve Dalmaçya kıyılarının muhteşem sularında zamanınızın güzel hatıralarına sahip olma ihtimaliniz çok yüksek.

Günün Turu
9 Miles
1:00 Saat

Bu rota için bir gulet yatı kiralamak ister misiniz?

Aşağıdaki düğmeleri kullanarak talep gönderin ve mükemmel bir tatil için en iyi teklifi alın.

+90 252 316 9616

Mon - Fri: 9am - 20pm | Sat - Sun: 9am - 14pm

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.

  • 14 Gece Güney Adriyatik