%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Split Yat Kiralama

Dalmaçya’nın merkezinde yer alan Split, Hırvatistan'ın kıyı şeridini keşfetmek için harika bir kalkış noktasıdır. Hırvatistan'ın Adriyatik Kıyısı'ndaki kasaba ve şehirlerinin en büyüğüdür. Split, Diocletian Sarayı ve eski merkezdeki Roma kalıntılarını bulunduran köklü bir şehirdir. Split'e oldukça yakın, ziyaret etmeye değer birçok ilgi çekici alan bulunmaktadır. Split’ten kiraladığınız yat ile Adriyatik Kıyısı'ndaki yüzlerce ada arasında en iyilerini keşfetme fırsatınız olacak.

Split, Adriyatik kıyı şeridindeki en büyük şehirdir. Denize bir çıkıntı halinde uzanan şehrin üç tarafı Adriyatik'in berrak sularıyla çevrilidir. Dünyaca ünlü tarihi kent Stari Grad'a ev sahipliği yapan Split; basit yerel lezzetlerden Michelin yıldızlı restoranlara, gece kulüplerinden su parklarına kadar hayal edebileceğiniz her lüksü barındırıyor. Burası kaybolacağınız kadar büyük ve tadını çıkaracağınız kadar küçük bir şehir.

Hırvatistan'ın Adriyatik Kıyısı, size harika bir deneyim sunma garantisi veriyor. Turunuza başladıktan sonra, kalabalıkları geride bırakacak ve kafanızı dinleyeceksiniz. Yatın size sağladığı bağımsızlık ve esneklik ile keşfedebileceğiniz çok sayıda güzel ada bulunuyor.

Planlamaya Başla
Yat kiralamak mı istiyorsunuz?
Profesyonel kiralama desteğini kolayca almak için bir talep gönderin.

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.