%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Sibenik Yat Kiralama

Sıcak Adriyatik'te adaları ve Hırvat anakarasını görmek için Sibenik en iyi kalkış limanlarından biri. Yatınız ile her yere demir atabilir ve bölgedeki güzel plajların keyfini çıkarabilirsiniz. Her ikisi de ziyaret etmeye değer adalar olan Zlarin ve Prvic, oldukça yakın konumda. Şehrin kuzeybatısında bulunan takımadalar, neredeyse 250 ada, resif ve adacık barındırmaktadır.

Sibenik, UNESCO Dünya Mirası statüsüne sahip St. James Katedrali ile ünlüdür. Yapımı 1431'de başlamış, ancak tamamlanması bir asırdan fazla sürmüştür. Tarihte ismi ilk defa 11. yüzyılda payitaht olmasıyla anılmıştır. Adriyatik'in doğu kıyısındaki en eski şehirdir. Venedikliler burada üç yüzyıl geçirmiş, kilise ve saraylarda izlerini bırakmışlardır. Ayrıca Osmanlılar’ın kuzeye doğru ilerleme isteği sonucu Hıristiyan ve İslam dünyası arasındaki sınırda yer almıştır. Bunun sonucunda savunma için inşa edilmiş heybetli St. Michael, St. John, Šubićaevac ve St. Nicholas kaleleri görülmeye değerdir.

Mavi turun özgürlüğü ile istediğiniz zaman keşfedebileceğiniz, şelaleleriyle bilinen Krka ve yaklaşık 150 küçük adadan oluşan takımada Kornati olmak üzere iki milli parkı bulunmaktadır. Krka Milli Parkı 100 kilometrekareden biraz fazladır ve iki Hırvat Nehri olan Krka ve Cikola'nın son bölümünü kapsar. Turistlere hizmet verebilecek iyi korunmuş bir ortam olup, yönetimi Sibenik’tedir.

Planlamaya Başla
Yat kiralamak mı istiyorsunuz?
Profesyonel kiralama desteğini kolayca almak için bir talep gönderin.

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.