%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Karadağ Yat Kiralama

Karadağ, Arnavutluk'un kuzeyinde, Adriyatik Denizi'nin doğu kıyısında yer alan küçük bir ülkedir. Mavi tur karada ve denizde çok şey sunmaktadır. Tivat, yatlar için en popüler konumdur ve ''Porto Montenegro'' ile ünlüdür.

Sahil şeridi yaklaşık 300 kilometredir, ancak bunun yarısı kesintisiz olarak uzanmaktadır. Bu, Karadağ sahilinin çoğunu görmenin pratik olduğu anlamına geliyor.

Sahil şeridi çarpıcı güzellikte ve Kotor Körfezi, birçok kişi tarafından Avrupa'nın en güzel koyları arasında sayılıyor. Denize bakan Kotor, birçok yönden iyi korunmuş zengin bir tarihe sahiptir; Arnavut kaldırımıyla kaplı dar sokaklar, 12. yüzyıla kadar uzanan surlar ve kiliseler dikkat çekici unsurlardır.

Budva bir turizm merkezi olarak gelişmiştir ve güzel plajları ile nedenini fark etmek kolaydır. Kiraladığınız motoryat ile daha sakin plajlarda vakit geçirmeyi tercih edebilirsiniz, ancak Budva'nın da kendine özgü bir cazibesi bulunmaktadır ve birkaç saatinizi hak eder. Yine Kotor gibi, görmeye değer tarihi kiliseleri ve surları bulunmaktadır.

Perast, küçük olmasına rağmen, 17. ve 18. Yüzyılda Venedik işgalinin bir sonucu oluşan mimarisi, ilgi çekmesini ve mavi tur rotalarına eklenmesini sağlamaktadır. Bu sahil bir zamanlar Bizans'ın elindeydi ve Venedik döneminden sonra Osmanlı İmparatorluğu'nun bir parçası oldu. Stari Bar'ın küçük limanında Bizans harabeleri ve 17. yüzyıl Osmanlı’sından kalma bir hamam bulunuyor. Burada bulunan ve dünyadaki en yaşlı zeytin ağacı olduğu öne sürülen Stara Maslina'nın en az 2.000 yaşında olduğu düşünülüyor.

Karadağ'la ilgilendiğinizi karar verdiğinizde, özel seyahat planınız değerlendirmeye hazır olacaktır. Seyahat programınıza dahil edilmesini istediğiniz yerler hakkındaki fikirlerimizi sunmaktan memnuniyet duyarız.

Planlamaya Başla
Yat kiralamak mı istiyorsunuz?
Profesyonel kiralama desteğini kolayca almak için bir talep gönderin.

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.