%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Hırvatistan Yat Kiralama

Hırvatistan yat kiralamak için harika bir yerdir. Dubrovnik ve Zadar arasında yer alan Adriyatik sahili, popüler bir turizm merkezidir. Kendi yatınızı kiralayarak, her yere yanaşma ve bölgenin muhteşem plajlarını ziyaret etme fırsatına sahip olacaksınız. Yat kiralayabileceğiniz başlıca yerler Split, Dubrovnik ve Sibenik'tir.

Hırvatistan'da bir yat kiralama söz konusu olduğunda, akla gelen ilk şey, güzel plajlarının şeffaf suları, yamaçlarda gizlenmiş masalsı köyler ve masmavi denize bakan antik falezlerdir. Hırvatistan'ın 6.000 kilometre botunca uzanan sahili, sadece gulet yatların erişebildiği bine yakın, irili ufaklı muhteşem adalara ev sahipliği yapmaktadır.

Bir yat turu, bölgedeki büyüleyici takımadalar, Brijuni ve Kornati'nin tabiat parklarında yelken açmak için nadir bir fırsattır. Ayrıca fiyortların ve koyların gizli güzelliğini keşfedecek, Dubrovnik'in tarihinin ve çarpıcı güzelliğinin tadını çıkaracaksınız.

Hırvatistan, eski ve modern kültürlerin bir araya gelerek eşsiz bir atmosfer yarattığı, yaşam ve gelenekle dolup taşan bir ülkedir. Hırvatistan'ın göz kamaştırıcı sahil şeridinde yelken açarken, ülkenin doğal güzelliğini, pastoral manzaralarını, büyüleyici gelenek ve kültürlerini keşfettikçe hayal gücünüz doyuma ulaşacak.

Hırvatistan, gezginlere sonsuz çeşitli mutfak deneyimleri, çeşitli anıtlara ve ortaçağdan kalma cazibe merkezlerine erişim, dar sokaklar ve dolambaçlı yollar, göller, tabiat parkları, şelaleler ve doğal rezervleri sunuyor.

Hırvatistan; Akdeniz'in büyüsü ile parıldayan toprakları, muhteşem koyları ve seçkin körfezleri ile gezginleri hayran bırakır. Hırvatistan'ın plajları, Avrupa'nın en berrak sularıyla bezenmiştir.

Planlamaya Başla
Yat kiralamak mı istiyorsunuz?
Profesyonel kiralama desteğini kolayca almak için bir talep gönderin.

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.