Lütfen giriş yapın

Bu özellik için kayıt olmanız veya giriş yapmanız gerekmektedir.

Bodrum Gökova Körfezi Bodrum

Mavi Tur - Kabin Kiralama Bodrum Gökova Körfezi Bodrum Kabin Kiralama Tur Programı
Gün 1 - Bodrum
Bodrum Gökova Körfezi Bodrum - Gün 1 15: 30'de Bodrum limanından teknelerinize yerleşebilirsiniz. İlk gün, bizim gulet Bodrum limanında akşam yemeği için tutturulmuş olarak kalır ve burada geceleme. Erken gelen konuklar ofisimizde Bagaj bırakabilirsiniz.

Bodrum 12. yüzyıl B.C. geri gider bir geçmişe sahiptir Şehrin 'Halikarnas' denilen ve Herodot doğdu? 'Baba, 5th yüzyıl M.Ö. yılında burada yaşayan tarih' Türbesi, Kral dünyanın yedi harikasından biri olan Mausolos (M.Ö. 350), Ayrıca bu şehirde bulunmaktadır. Klasik döneminden hayatta tek amfi yapısıdır. Biri Anadolu'nun en eski tiyatrolarından 13 kişi oturma kapasiteli, 000 misafirler ve hala birçok hosting gösterir ve konserler Bodrum sanat-sevenler için.

Bodrum'da geldiğinde ziyaret etmelisiniz başka bir yer şehrin Simgesel Yapı mı? ' Castle of Saint Peter'. Orta Çağ uzanan bir geçmişe sahip mimarisinin en iyi korunmuş adet biridir. Myndos kapısı hangi İskender büyük Halikarnas girilen kaçırmaması gereken başka bir yer! Eğlenceli bir ziyaret gulet üzerinde diğer rüzgarlar ile sosyalleşme eğer yemekten sonra Bodrum Bar Sokağı barda. Bodrum onun canlı gece hayatı için çok ünlüdür.
Koy Fotoğrafları > Bodrum
Gün 2 - Orak Island , Cokertme Bay
Bodrum Gökova Körfezi Bodrum - Gün 2 Kahvaltıdan sonra cruise güzergah ve gulet hakkında size bildirilecektir. O zaman Orak Adası'na geceleme. Burada Orak Adası-mavi sularında yüzme ve yemek zevk fırsatınız olacak. Bu yazı, çökertme için yelken olacak? küçük ve güzel balıkçı kasabası? akşam yemeği ve bir gece kalmak için. Hava koşulları izin verirseniz yolda yelken kullanmak mümkün olabilir. Konuklar sahilde kısa bir yürüyüşe bekliyoruz.
Koy Fotoğrafları > Orak Island Cokertme Bay
Gün 3 - Seven Islands , Kufre Bay , Long Port , English Harbour
Bodrum Gökova Körfezi Bodrum - Gün 3 Sabahın erken saatlerinde, kahvaltıdan önce yedi adalar için geceleme. Başka bir mükemmel gün yedi adalar bölgesinde yaşayacaksınız. Bu bölge birkaç küçük adalar ile doludur ve mercan ve sen gerçekten dalış ve yüzme keyfini çıkarın ya da sadece arkana yaslan ve kısa bir şekerleme! Konuklarımız Ayrıca ormanlarında çam ağaçları ile dolu bir yürüyüş tadını çıkarabilirsiniz.

İlk durağımız yedi adalar bölgesinde Adalar'da Bay olacak. O zaman Uzun Liman (uzun bağlantı noktası) demir. Daha sonra akşam yemeği ve bir gece kalmak için İngilizce bağlantı noktası için geceleme. Adı İngilizce bağlantı noktası 2 Dünya Savaşı zaman--dan eskiden burada rıhtım İngiliz Donanması Kuvvetleri gemi gelir. Bu alanda, Guletler bağlantısına için uygun ve korunaklı birçok küçük ve büyük yuvası vardır.
Gün 4 - Sedir Island , Karacasogut
Bodrum Gökova Körfezi Bodrum - Gün 4 Sedir (Kadrai Yerleşimi) Adası'na geceleme. Bu benzersiz küçük plaj ve inanılmaz temiz su ile bir açık hava Müzesi gibi adadır. Anfi tiyatro ile 1.500 konuk oturma kapasitesi ve bazı tarihi binalar tonozlu, surlar, tapınağın (daha sonra kilise olarak geri) Dorlar saltanatı andan itibaren görebilirsiniz. Onları çevresinde antik yazıları ile ayağı virane yürüyebilir veya antik taş kabartmaları ile dekore edilmiştir.

Kleopatra Plajı, bu adada bulunan çok özel bir Kuzey Afrika çöllerinde getirdiği inanılan kum var. Efsaneye göre Kral Antonius kum Mısır'dan deniz yoluyla Kleopatra için getirdim.

Daha sonra bizim gulet Karacasogut köye akşam yemeği için yelken olacak ve tüm Konuklar geceyi orada geçirecekti. Bu güzel Köyü Marmaris bulunduğu 25 km uzaklıktadır. Bu nedenle, Marmaris üzerinden ziyaret etmek mümkündür ' istersen dolmus'(mini buses). Ayrıca Dalyan Kaunos Antik kenti için isteğe bağlı bir tur var.
Koy Fotoğrafları > Sedir Island Karacasogut
Gün 5 - Longoz , Tuzlu Bay
Bodrum Gökova Körfezi Bodrum - Gün 5 Erken sabah yüzmeye yakında günlük etkinliklerinizi bir parçası haline gelecektir. Öğle yemeği için bizim Kaptan Longoz Bay, gerçekten çok yüksek çam ormanları ile korunaklı cennet, benzer bir yer için geceleme. Öğle yemeğinden sonra orman veya diğer Ali Baba'nın yerel döken benzeri kafede kısa bir yürüyüş tadını çıkarabilirsiniz. Daha sonra gulet Tuzla nerede turkuaz-mavi sularda yüzme keyfini koyunda demir. Akşam yemeği ve geceleme konaklama Tuzla için ayarlandı.
Koy Fotoğrafları > Longoz Tuzlu Bay
Gün 6 - Kise Buku , Kadirga Bay
Bodrum Gökova Körfezi Bodrum - Gün 6 Sabah erkenden Kargili Bay (Molla Ibrahim Bay) olacaktır. Öğle yemeğinden sonra biz Kisebuku (Alakisla Bükü) demir. Burada Bizans kalıntıları görebilirsiniz. Bu güzel koyunda geceyi geçirecek.
Koy Fotoğrafları > Kise Buku Kadirga Bay
Gün 7 - Papuc Burnu , Yaliciftlik
Bodrum Gökova Körfezi Bodrum - Gün 7 Kahvaltı, öğle yemeği için sonra pabuç Burnu için yelken olacaktır. Çay Yaliciftlik koyda sunulacaktır. O zaman bizim tekne son günün akşam yemeği için geri bağlantı noktasına Bodrum Yelken olacak ve geceleme.
Koy Fotoğrafları > Papuc Burnu Yaliciftlik
Gün 8 - Bodrum
Bodrum Gökova Körfezi Bodrum - Gün 8 Konuklar gulet 10.30 bir içten kahvaltı sonra Tur değerli anılarla ayrılabilirsiniz.
Koy Fotoğrafları > Bodrum
 • İletişim
 • Talep Formu
 • E-posta gönderin
 • Bizi arayın
 • Biz sizi arayalım
 • Canlı Destek
 • Türkiye de yat kiralama ve mavi tur konusunda 10 yılı aşkın tecrübemiz ve uluslararası referanslarımızla sektörün en çok tercih edilen firmalarından biri oluşumuzla gurur duyuyoruz. Uzman personelimiz hayalinizdeki mavi turu gerçekleştirmek için size her konuda yardıma hazır.
 • SIRRIBIR OKUMUS
  Genel Müdür

 • Sizin için en iyi gulet yatı bulmanız için lütfen bize isteklerinizi bildiriniz
 • Talep Formu
 • Destek Ekibi
 • S.OkumusS.Okumus
  Founder & CEO
  soguletyacht.net

 • I.OkumusI.Okumus
  Müşteri İlişkileri
  ioguletyacht.net

 • E.KantarmisE.Kantarmis
  Operasyon Müdürü
  ekguletyacht.net

 • E.AriE.Ari
  Satış Müdürü
  eaguletyacht.net

 • A.KantarmisA.Kantarmis
  Satış Danışmanı
  akguletyacht.net

 • K.Cemal DikK.Cemal Dik
  Satış Danışmanı
  kdguletyacht.net

 • S.Ates DogangunS.Ates Dogangun
  Muhasebe Müdürü
  saguletyacht.net

 • O.PorkarO.Porkar
  IT Müdür
  opguletyacht.net

 • F.CelikF.Celik
  Ofis Asistanı
  fcguletyacht.net