Lütfen giriş yapın

Bu özellik için kayıt olmanız veya giriş yapmanız gerekmektedir.

Canlı Destek
Guletyat.com
SIKÇA SORULAN SORULAR (SSS)
GULET YAT KİRALAMA
KABİN KİRALAMA

 

Gulet Yat Nedir?

Türk Gulet eski zamanların çalışma yatlarına benzer ve motorlar ile modern olanaklarla donatılmıştır, güzel Türk& Yunan kıyılarını birinci sınıf ve huzur içinde keşfetmenize ve uzun geçmiş çağların ruhunu tekrar yaşamanıza imkân sunar. Hayal edin, Ege genelindeki binlerce yıl öncesinin ahşaptan olma yelkenli tekneleri geçimlerini sağlamak için şarap ve bakır yüklü kargolar taşıdıklarını, ya da balıkçı tekneleri balık dolu Akdeniz' den hayatlarını kazandıklarını. Bu gibi tekneler Türkiye'nin Ege kıyıları boyunca inşa ediliyordu ve birçok beceri ve tasarım kullanılması sonrasında nesilden nesle aktarılarak bugünün tekne üreticileri tarafından inşa edilmektedirler. Guletlerimiz, 14-35 metre arasında değişmektedir. Çok ferah ve havadar orta kısmı geniş ahşap gövde, sıcak durumlarda hava sirkülâsyonunu sağlayan yüksek tavan mesafesi; özellikle çocuklar için çok güvenli yüksek yüzme geçit engelleri ve küpeşteleri; neredeyse hotel konforundaki oldukça ferah kamaralar; şezlonglarla dolu geniş düzenli güneşlenme alanları; yolcu çatısı ile korunaklı arka güverte; güneş tenteleri ile kaplı arka kısımdaki yemek bölümü; güvenli seyahat için güçlü motorlar ve doğru güzergah planlama; bol su kapasitesi; tam teşekküllü profesyonel mutfak; tazyikli sıcak ve soğuk su sistemi; eğlence ekipmanları için yeterli alan ve olanaklarına sahiptirler. Bulutsuz masmavi bir gökyüzü altında geleneksel ahşap bir tekneyle tüm yelkenleri açıp yolculuğa çıkmaktan daha romantik ne olabilir ki?

Soruya Dön

Gulet tatili nedir ?

İlk turistler 60lar 70lerde Bodrum' a gelmiştir. Denizde seyahat etmeyi arzu etmişlerdi. O zamanlarda tuvaleti ve kamarası olmayan yalnızca küçük balıkçı tekneleri mevcuttu. Bu botları 3-4 günlüğüne kiralamış ve Gökova'nın el değmemiş bölgelerini ziyaret etmişlerdi. Bu geziden çok hoşlanmış ve tekrar gitmek istemişlerdi. Ardından, geçen onca yıl içinde, tekne üreticileri daha büyük ve lüks guletler imal etmeye başladılar. Günümüzde guletler yelkenlere ve her çeşit ekipmana ve konfora sahiptirler, ayrıca dünyanın her yerine ihraç edilmektedirler.

Soruya Dön

Türk Guletler mürettebata sahip midir?

Evet, tüm Türk Guletler kaptan, şef ve güverte tayfasını/tayfalarını içeren bir mürettebata sahiptir. VIP yatlar ve guletler hostesleri kapsayan ekstra mürettebata sahiptir.

Soruya Dön

Teknede tüm gün boyunca yapılacak neler vardır?

Eğer aileniz ve çocuklarınızla birlikte teknedeyseniz, sakin koylarda yüzmeyi tercih edebilirsiniz. Şnorkelli dalış yapabilir ve eşiz güzellikteki suyun altını keşfedebilir, hatta demir attığınızda eğer uygunsa muz veya simit sürüşü gibi diğer su-sporlarının deneyebilirsiniz. Teknelerden bazıları ayrıca kano ve hatta sörf tahtasına sahip olabilmektedir. Belki de ormanda bir yürüyüşe çıkmak isteyebilir veya dinlemek için kitap okumayı ya da bilgisayarınızda çalışmayı tercih edebilirsiniz. Bir bardak rakı içmeyi, müzik dinlemeyi ve üst güvertede arkadaşlarınızla barbekü partisi yapmayı tercih edebilirsiniz. Geceyi sessiz bir koyda geçirmeyi veya biraz alışveriş yapmak veya eğlenmek için limanda kalmayı tercih edebilirsiniz. Kaptanınız size en uygun güzergâhı belirleyecek ve mükemmel bir tatil geçirmeniz için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Tekneler her gün yol boyunca 3-4 saat yolculuk eder ve 3-4 farklı bölgede dururlar. Rüzgara bağlı olarak yelkenlerle yolculuk edilebilir.

Soruya Dön

Mavi yolculuğumu ne zaman planlamalıyım?

Mavi yolculuk rezervasyonları Aralık ayında başlamaktadır. En yoğun sezon dolu olabilir. Size önceden rezervasyonu öneriyoruz. Lütfen öncelikle sizinle kaç kişinin seyahat edeceğini planlayınız ve ardından böylece ihtiyacınıza uygun teknenin veya yolculuğun seçilmesinde size yardımcı olabiliriz. Bu noktada güzergâhınızı ve yolculuk etmek istediğiniz kesin zamanı tercih edebilirsiniz. Biz her zaman size yardımcı olmak ve öneride bulunmak için hazırız.

Soruya Dön

Hangi güzergah en iyisidir?

Bunu söylemek zor. Birçok kişi yılda bir kez tekne yolculuğuna çıkıyor. Bu nedenle güzergâhı ve tekneyi değiştiriyorlar. İlk kez seyahat edecekler için Bodrum –Bodrum birçok doğa harikasına sahiptir. Göcek bölgesi çok güzeldir. Marmaris-Fethiye-Marmaris gibi Fethiye-Kekova-Fethiye yolculuğu da doğa ve tarihin karması konusunda oldukça iyidir. Antalya-Kekova-Antalya yolculuğu birçok ören yerini içerir. Lütfen önerilen tüm güzergâhları görmek için tıklayınız.

Soruya Dön

Yunan Adalarına gitmek mümkün müdür?

Çoğu tekne Yunan adalarına gitmek üzere yasal belgelere sahiptir. Türk vatandaşları geçerli pasaporta ve şengen vizesine sahip olmalıdır. Batılı vatandaşlar pasaportlarını veya kimlik kartlarını getirmelidirler. Özel kiralamalarda, konuklar veya yat sahipleri (anlaşma üzerine) Yunanistan'daki liman ücretlerini öderler. Ayrıca kalkış ve tam pansiyon Yunan Adaları Kamara Kiralama Programlarında garanti sunuyoruz.

Soruya Dön

Özel yat kiralamanın avantajları nelerdir?

Özel kiralanan yatta siz yalnızca aileniz ve arkadaşlarınızla seyahat ediyor olacaksınız. Elbette mürettebat size kendinizi ayrıcalıklı hissetmeniz için ellerinden geleni yapacaklardır. Güzergâh ve yemek menünüzü seçebilirsiniz. Ayrıca özel isteklerinize büyük bir özen göstererek onlarla ilgileneceğiz.

Soruya Dön

Havaalanı transferi organize ediliyor mu?

Anlaşma üzerine havaalanı transferi hizmeti vermekteyiz.

Soruya Dön

12 yaş altı çocuklarımı yanımda getirebilir miyim?

Evet, yatların çoğu çocuklara uygundur, ancak yine de, mürettebat kendilerine verilmiş görevlerle meşgul olabilir ve genellikle çocuk bakım hizmeti vermek için yetkili değildirler dolayısıyla bu gibi durumlarda bir bakıcının sizinle seyahati uygun olabilmektedir.

Soruya Dön

Teknede sigara içilmesine izin var mı?

Sigara içilmesine kumaşlarda hasar oluşabilmesi ve kokusu nedeniyle yatlar içinde nadiren izin verilir, ancak yine de, çoğu arka güverte bölgesinde içilmesine izin verir. Karada yasal olmayan maddeler yat içerisinde de yasaktır.

Soruya Dön

Evcil hayvanlarımı getirebilir miyim?

Yatların çoğu katı temizlik kuralları nedeniyle misafirlerinin evcil hayvanlarının yata getirilmesine izin vermemektedir. Lütfen öncelikle bize danışınız.

Soruya Dön

Ailem veya ofisim seyahat boyunca bana ulaşabilecek mi?

Kiralanan tüm yatlar cep telefonları, global uydu iletişimi ve radyo telefonlarını içeren en son teknolojik iletişim cihazlarıyla donatılmıştır.

Soruya Dön

Mahremiyetime saygı duyulacak mı?

Kiralık yatlar önemli misafirlerin ve ünlülerin eğlencelerine alışkındır. Profesyonel ekibimiz sağduyuludur, ketumdur ve mahremiyet istediğiniz zamanlarda, sizin onlara ihtiyaç duyana kadar çok fazla ortalarda görünmeyeceklerdir. Gizlilik sunduğumuz hizmetin önemli bir parçasıdır.

Soruya Dön

Yanımda neler getirmeliyim?

İlk olarak kameranızı yanınızda getirmeyi unutmayınız! Rahat, gayri resmi kıyafetler ve ek olarak rahat ayakkabılar tarihi yerler kadar şehir içindeki geziler için de gereklidir. Yumuşak veya kauçuk tabanlı terlik veya tekne ayakkabısı. Kıyıda giymek için standart ayakkabı ve sandalet getiriniz. Yaz ayları boyunca, hafif giysilere, t-shirtlere, şortlara ve hafif pamuklu pantolonlara, kot ve şortlara ihtiyaç duyacaksınız. Nisan, Mayıs aylarında ve Eylül ortasından Ekime kadar, akşamları ve hatta gündüzleri serin olabilmektedir, bu nedenle lütfen yanınızda süveter veya eşofman üstü getiriniz. Ve unutmayınız; cami ve kilise ziyaretlerinde, şort veya kısa kollu giyinmekten kaçınınız. Teknede yaşam genel olarak gayri resmidir, bu yüzden teknede tutulması zor olacak -takım elbiseler ile gelmemeyi- unutmayınız. Ve muhtemelen bazı plaj havluları ile birlikte en az iki mayo getirmek isteyeceksiniz - tüm tekneler bu gibi malzemeleri vermemektedir.

Soruya Dön

Türkiye' de hangi parayı kullanabilirim?

Ödemelerde Türk Lirası, Amerikan Doları, Avro veya İngiliz Poundu kullanabilirsiniz. Yabancı para için döviz kurları günlük yayınlanmaktadır. Euro Çekler ziyaretçilerin kimlikleri üzerindeyse seyahat çeki olarak hemen nakde çevrilebilir. Yaygın kullanılan kredi kartları Visa, Master Card, American Express, Eurocard ve Diner's Club' dır.

Soruya Dön

Yanıma ne kadar nakit almalıyım?

Tekne için ödemenizi yaptıktan sonra yanınızda çok fazla nakit taşımanıza gerek yoktur. Tarihi bölgeler ve müzelerin ziyaretlerindeki değişiklikler, hediyeler ve özel ihtiyaçlarınız için gerektiği kadar yanınıza alabilirsiniz. Dükkânların ve restoranların çoğu kredi kartı ve döviz kabul etmektedir. Kamara kiralayan konuklarımızın teknedeki içeceklerin ödemesi için nakde ihtiyacı olabilmektedir. Limanlarda tüm para birimlerinin ve seyahat çeklerinin değişimi için bankalar bulunmaktadır.

Soruya Dön

Sigortaya ihtiyaç var mıdır?

Seyahat sigortası seyahat esnasında öngörülemeyen durumlar için her zaman önerilmektedir. Kira sözleşmeniz teknedeki sigorta hükümleriyle detaylandırılmıştır: sahibi tarafından yapılan yatın sigortası kiraladığınız süre boyunca devam etmektedir, ancak herhangi beklenmedik bir aksilik olması ihtimaline karşı sizi ve misafirlerinizi korumak için ek sorumluluk kapsamı satın almanızı öneririz.

Soruya Dön

Her teknenin güvenlik ölçüleri nelerdir?

Teknelerimiz liman uzmanları tarafından her yıl kontrol edilmektedir. Can yelekleri, can salı, yangın söndürücüler ve tüm teknik donanım kontrol edilir ve sadece bu yetkinin alınması sonrasında teknenin denize açılmasına izin verilir. Üst güverte tırabzanlar ile çevrilidir. Acil durumlar için dıştan takma motorlu bir bot bulunmaktadır.

Soruya Dön

Gezileri nasıl düzenleyebiliriz?

Bize sadece ne yapmak istediğinizi ve nereye gitmek istediğinizi söyleyin & sizi doğru insanlar ile iletişime geçirelim, hatta arzunuza göre sizin yerinize seyahatinizi biz ayarlayalım. Görmeye değer bölgeler Efes ve Pamukkale, Myra, Arykanda, Batik Hamam, Kekova, Simena Kalesi, Dalyan ve Caunos, Termessos, Olu Deniz... liste bitmek bilmiyor.

Soruya Dön

Dalış kurslarınız var mı?

Sahip olduğumuz günlük/haftalık kalkış garantili dalış kurslarımız ve CMAS ve PADI sertifikalı kurslarımız Türk sularında Türk ve uluslararası otoriteler tarafından kabul gören PADI veya CMAS lisanslarına sahip deneyimli dalış hocalarımızın önderliğinde düzenlenmektedir. Dalış turları ve kursları boyunca özel teçhizatlı Türk Guletlerini kullanmaktayız.

Soruya Dön

Resort hotelde konaklamam boyunca yat kiralayabilir miyim?

Evet kiralayabilirsiniz. Ve özellikle size bir profesyonel rehber gözetiminde çok meşhur arkeolojik alanlarda arazi gezisi veya bir yat turu için tavsiyelerde bulunabiliriz. 1, 2,3 veya 4 günlük mini seyahatler ya da haftalık turlar her zaman mümkündür.

Soruya Dön

Hava durumu nasıl seyretmektedir?

Nisan, Mayıs ve Ekim sıcaklıkları 20-26 Santigrat arasında değişmektedir ve sezonun yüksek sıcaklıklarından daha serindir. Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları sıcaktır, 30-38 Santigrat arasında değişmektedir. Nem yoktur ve yaz sıcaklıklarında yağmur görmek pek olası değildir.

Soruya Dön

Ya deniz tutarsa?

Dramamine alınız, deniz tutması için Türk Eczanelerinde mevcut olan ucuz bir çözümdür. Mide kasları yavaşlatmasıyla deniz tutmasına eğilimli iseniz şiddetle tavsiye edilmektedir. Kötü hissetmeye başladıktan sonra değil başlamadan önce alınız! Hatta tekne seyahatinden önce alınması daha uygundur. Günde birkaç kez birkaç dakikalığına zıplayın. Vestibüler sisteminiz harekete karşı düzenlenecektir ve deniz tutmasına karşı yaşadığınız hassaslık belirgin olarak azalacaktır. Komşularınız delirdiğinizi düşüneceklerdir ancak bu durum sadece kazanılan bir alışkanlıktır ve yargılanacak bir durum değildir. Yanınıza zencefil kökleri almayı düşünebilirsiniz, denizdeyken ve hatta hava alanından ayrılırken yiyerek bulantıyı önleyebilrsiniz. Bu durum konusunda doktorunuza danışınız.

Soruya Dön

Türkiye'de hiç köpekbalığı saldırısı oluyor mu?

Ülkenin tarihi boyunca köpekbalığı saldırılarına dair hiçbir rapor bulunmamaktadır ve bu durum ılık Türkuaz sularda yüzme deneyiminizi oldukça güvenli kılmaktadır.

Soruya Dön

Neden Özel Gulet Kiralamalıyım?

Özel gulet kiralama size provizyon, güzergâh ve menüde esneklik ve konfor ile gizlilik konusunda son noktayı sunar. Gulet ve mürettebat yalnızca size özeldir. Filomuzda kendiniz için en az 3 kamaradan başlayan 16 kamaraya kadar seçenek bulunan guletlerimizden seçebilirsiniz.

Soruya Dön

Kendim için uygun olan yatı nasıl seçeceğim?

Bize bildirdiğiniz ilgi alanlarınız, seyahat süreniz ve zamanınız, yanınızda olacak kişi sayısı, bütçe ve hatta hayalleriniz hakkında ne kadar çok bilgi verebilirseniz, eşsiz güzellikteki tatil seçiminiz konusunda size o kadar yardımcı olabiliriz. Biz, sunduğumuz tüm yatları şahsen denetliyoruz, mürettebat ve güzergâhlarımızı biliyoruz ve de size en uygun tatili bulmaya çalışıyoruz.

Soruya Dön

Gulet rezervasyonunu nasıl yaparım?

Yatlar ve güzergâhlar için kullanılabilecek farklı seçenekleri görmek için biraz zaman ayırabilirsiniz. En son kararınızı vermeden önce, yat planlarınızı bizimle tartışmak çoğunlukla sizin için yararlı olabilmektedir. Hangi yatın en uygun olduğuna, nereye demir atıp atılmayacağına ve seyahat tarihlerinize karar verdikten sonra, yat sahibiyle zaman planlaması konusunda anlaşmaya gidiyoruz, imzalamanız için en uygun kontratı hazırlıyoruz. Bu yasal kontrattır ve Yat Sahibinin Kiralayana, Kiralayanın Yat Sahibine karşı sorumluluklarını içermektedir. Yatın deniz için hazırlığını içeren durumların ve mali anlaşmaların her iki taraf bağlılıklarını anlamak için böylece kalemlere ayrılmıştır. Genel olarak, yüzde elli depozito ücreti Müşteri Hesabımıza gemiye binme öncesi maliyetlerin karşılanması ile rezervasyon onaylanması için ödenir. Koşullar tüm dünyadaki standart yat kiralama uygulamalarıdır.

Soruya Dön

Gulet kiralama ücretleri neleri içeriyor?

Liman ücretleri, demirleme masrafları, personel hizmeti, gemi suyu, yakıt, benzin, çarşaf ve nevresim takımları, havlular, transit geçişler, resmi izinler, tekne sigortası.

Soruya Dön

Kiralık yatların hareket günleri nelerdir?

Sezon boyunca kalkışlar Cumartesi ve Pazar günleridir. Minimum kiralama dönemi bir haftadır. Ancak eğer yat istediğiniz tarihte uygun ise bir gün için dahi olsa kiralanabilmektedir.

Soruya Dön

Güzergahı kim planlayacak?

Öncelikle kaptanınız "Tercih Formlarınızı" aldıktan sonra, ilgi alanlarınıza uygun güzergâhları önermekten mutluluk duyacaktır. Ancak, hava izin verdiği ve kira kontratı ihlal edilmediği sürece istediğiniz zaman rotayı değiştirme özgürlüğüne sahipsiniz.

Soruya Dön

Farklı limanlardan iniş biniş yapabilir miyiz?

Farklı limanlarda inme binme yapabilirsiniz. Ancak nazikçe bir ek ücret talep etmekteyiz. İki liman arasındaki uzaklığa bağlı olarak ücretler değişkenlik göstermektedir. Lütfen tek yönlü gidişler için bize danışınız.

Soruya Dön

Bazı Yunan Adaları'nı ziyaret edecek miyiz?

Samos, Patmos, Leros, Kalymnos, Kos, Rodos ve Symi gibi Yunan Adaları'ndan birini veya birkaçını içeren bir güzergâh planlayabiliriz. Lütfen Yunan liman vergilerinin ücretlere dâhil olmadığını unutmayınız. Bu vergilerin Yunan limanlarına girdiğinde kiralayan tarafından ödenmesi gerekmektedir.

Soruya Dön

Yolculuğunuz Başlarken

Yatınıza en yakın hava limanına vardığınız zaman, asistanımız sizinle bir buluşma organizasyon yapıp ve yatınıza kadar size eşlik edebilmektedir. Hareket öncesi, kaptanınız, siz ve ekibinizin isimlerini, yaşlarınızı, ne zaman, nerede, hangi uçuşla geldiğinizi ve ayrıca sahip olabileceğiniz özel beslenme bilgileri içeren bir bilgi formu almıştır, böylece yat tam donanımlı olacak ve de seyriniz sorunsuz başlayabilecektir.

Soruya Dön

Teknedeki yiyecek ve içecekler?

Yattaki yemekler en iyi Türk ve dünya mutfağındaki lezzetler olarak hazırlanmaktadır. Kahvaltı, et ve sebze tabakları, deniz ve diğer deniz ürünleri, öğleden sonra Türk mezeleri ve börekleri, pastalar ve kekler bunlardan bazılarıdır. Haftada birkaç kez barbekü yapabilirsiniz. Eğer vejetaryen konuklarımız olursa, yemekler bunu göz önünde bulundurarak çeşitlenecektir. Lütfen vejetaryenseniz veya yiyecek olarak özel hazırlık gerektiren bir durumunuz var ise rezervasyonunuzu planlamadan önce tavsiye alınız. Yemekler üst güvertede açık havada ve güzel bir manzara eşliğinde servis edilir. Eğer yiyecek içecek için alışveriş yapmayı tercih ederseniz, süpermarketlerden tedarik edebilirsiniz. Bu durumda ilk günümüzü bir gün sonra başlatıyoruz. Bunu sizin için organize etmemizi isterseniz, günlük kişi başına 25 AVRO şeklinde ücretlendirmekteyiz. Kahvaltı, öğle yemeği, öğle yemeği ve akşam yemeği sonrası çay, kahve, bisküvileri kapsamaktadır. Böylece zaman kaybetmezsiniz ve varışınızdan itibaren seyahatinize başlamış olursunuz. Sizin için içecekler alabildiğimiz gibi arzı ederseniz kendiniz de içeceklerinizi beraberinizde getirebilirsiniz ve servislerini de size sağlayabiliriz.

Soruya Dön

Kamara Kiralama tam olarak nedir?

Tekneyi tamamen kiralamaya alternatif olarak düzenli kalkışlarımızdan birine katılabilir ve bir kamara kiralayabilirsiniz. Ege'de en eşsiz ve dinlendirici bir tatil biri tadını çıkarırken dünyanın her yerinden insanlarla tanışabilme şansına sahipsiniz. Kabin Kiralama, tek bir kişinin ya da çiftin Ege ve Akdeniz' de yolculuk zevkini çıkarması için ideal bir yoldur ve tam bir gulet kiralamadan çok daha ucuz bir seçenektir. İndirme ve bindirme limanları ve güzergâhları sabittir ve değiştirilemez. Yeni insanlarla tanışmak için harika bir tatil olacaktır.

Soruya Dön

Teknede kaç konuk ve mürettebat olacaktır?

Çoğu kamaralar 2 kişiliktir. Kamara kiralama için kullandığımız yatlar genellikle yat başına 6-8 kamaralıdır. Bu şekilde 12-16 konuk teknede ağırlanabilmektedir. Kamara kiralamada, tekneye gelene kadar bu kişiler hakkında bir şey bilmeyiz. Özel kiralamada yattaki kişi sayısı gruba bağlıdır, ancak biz teknenin yasal kapasitesini göz önünde bulundurmalıyız. Guletlerin mürettebatı genellikle 3 kişiden oluşur. Kaptan, aşçı ve tayfa. Teknenin çeşidine ve büyüklüğüne bağlı olarak, hostesler, teknisyenler ve diğer mürettebat teknede olabilmektedir. Tüm mürettebat kalifiye ve yeteneklidir.

Soruya Dön

Kamara büyüklükleri ne kadardır?

Genellikle kamaralar sizi ve bagajınızı rahatlıkla barındıracak kadar geniş olmaktadır.

Soruya Dön

Kabin kiralama fiyatları & çocuk indirimleri nedir?

Kabin Kiralama fiyatları temel olarak tam pansiyon haftalık kişi başı (ya da 4 günlük bir mini yolculuk) üzerinden hesaplanır. Kabin kiralama turları özel olarak tüm yatı kiralamayan küçük gruplar/aileler için tasarlanmıştır. Kamarasını paylaşmak istemeyen çift kişilik odada tek kişi kalmak isteyenlerin oranı % 60'dır. Kamara ebeveynler ile paylaşılırsa eğer çocuk indirimi, 06-12 yaş arası çocuklar için% 50'dir.

Soruya Dön

Fiyata Dâhil Olanlar

Tam pansiyon konaklama, kahvaltı, öğle yemeği - ikindi çayı - kahve ve kurabiye, akşam yemeği. Yakıt & Benzin. Mürettebat Servisi. Transit geçiş & İlgili Formaliteler. Tüm Kiralama & Limana Giriş Vergileri. Liman & İşlemleri. Demirleme Giderleri. Teknedeki Ekipmanların Kullanım Ücretleri. Çarşaf ve Banyo Havluları. Tekne Suyu. Yat Sigortası K.D.V.

Soruya Dön

Ücrete Dâhil Olmayanlar

Alkollü & alkolsüz içecekler, şişe sular ekstradır ve teknedeki bardan alınabilir. Tarihi yerlerin giriş ücretleri ve İsteğe bağlı kara turları. Havaalanı Transferleri.

Soruya Dön

Rezervasyon ve ödemeyi nasıl yapabiliriz?

Rezervasyon yapmak için; toplamın % 40'ı peşinat (ön ödeme) olarak mümkün olduğunca erken ödenmelidir. Geri kalanı gulete varıldığında ödenmelidir.

Soruya Dön

Kamara kiraladığımızda kendi içeceklerimizi getirebilir miyiz?

Hayır, kamara kiralama programı içerisinde kendi içeceklerinizi getirme izniniz bulunmamaktadır. İçeceklerinizi tekne barından satın alabilirsiniz.

Soruya Dön

Yatlar ne zaman limandan hareket edecekler?

Çoğu kişi gibi siz de uçuşlarınızı bu zamana göre ayarlıyor ve zamanında varamamaktan endişe ediyorsunuz, tüm kamara kiralama için bu bilgilere sahibiz: ilk gün teknede akşam yemeğiyle varış günüdür, böylece erken öğle saatlerinde tekneye gelebilirsiniz, ardından ertesi gün kahvaltıdan sonra tekne limandan ayrılır. Öğlenin ardından 6. gün tekneler limana geri döner veya tenha bir koya demirler, yedinci gün kahvaltıdan sonra mürettebata hoşça kal diyebilirsiniz. Toplamda haftada tam 7 gece teknede geçirmiş olacaksınız.

Soruya Dön

Rezervasyon yaptırdığım tekneyi nerede bulacağım?

Önerilerimize karşın hala özel bir teknede rezervasyon yaptırmadıysanız, yolculuk başlamadan bir veya iki gün önce, tekneyi nerede bulacağınız ve hangi teknede seyahat edeceğiniz hakkında kesin bilgiler verilecektir.

Soruya Dön

 • İletişim
 • Talep Formu
 • E-posta gönderin
 • Bizi arayın
 • Biz sizi arayalım
 • Canlı Destek
 • Türkiye de yat kiralama ve mavi tur konusunda 14 yılı aşkın tecrübemiz ve uluslararası referanslarımızla sektörün en çok tercih edilen firmalarından biri oluşumuzla gurur duyuyoruz. Uzman personelimiz hayalinizdeki mavi turu gerçekleştirmek için size her konuda yardıma hazır.
 • SIRRIBIR OKUMUS
  Genel Müdür

 • Sizin için en iyi gulet yatı bulmanız için lütfen bize isteklerinizi bildiriniz.
 • Talep Formu

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.